18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chatroulette #1

XK...........sX • 2013-06-10, 00:33
Nudziło się nam, sesja i te sprawy :amused:



Jak za prymitywne nawet na sadola to wiadomo co robić :banany:

Lordzik92

2013-06-10, 12:56
Ja proponuje nauczyc sie kilku slow w obcym jezyku, by ten ,,trolling" mogl byc skuteczny.

Zero_Cool_ napisał/a:



Wnioskując po tym, ze siedzi tam 4 facetow, to pewnie jakas polibuda. I skończ pie**olić frajerku o elicie, zapraszam na wykłady na politechnike krakowska, to tam panowie na bardzo dobrych kierunkach (informatyka, fizyka stosowana itp) zachowują jak w podstawówce i bardzo dobrze, bo sam lubię robić bydło. A ty pewnie jesteś taką osobą, która jak wszyscy rzucali kredą to zapewne w ciebie.



A potem placz, ze nawet biedronka odrzucila CV....

Zero_Cool_

2013-06-10, 13:10
hehehe, napisał doświadczony przez życie 20 latek. Moj idolzje :P .

Zl...........ny

2013-06-10, 13:14
j***ne robactwo z jutuba, z czym wy się imbecyle pchacie w ten internet? Dogadać się nie potrafią, bo żaden języka oczywiście nie zna, więc pozostaje tępo wyć i rzucać k***ami :roll: O poziomie "żartów" to nawet nie wspominam... Szukał chłopina aprobaty na sadolu a dostał po ryju ;)

Iga

2013-06-10, 13:18
Zero_Cool_ napisał/a:



Wnioskując po tym, ze siedzi tam 4 facetow, to pewnie jakas polibuda. I skończ pie**olić frajerku o elicie, zapraszam na wykłady na politechnike krakowska, to tam panowie na bardzo dobrych kierunkach (informatyka, fizyka stosowana itp) zachowują jak w podstawówce i bardzo dobrze, bo sam lubię robić bydło. A ty pewnie jesteś taką osobą, która jak wszyscy rzucali kredą to zapewne w ciebie.



bo panowie pewno z agh, to wszystko wyjaśnia. pk pozdrawia:D

Zl...........ny

2013-06-10, 13:19
Zero_Cool_ napisał/a:


I skończ pie**olić frajerku o elicie, zapraszam na wykłady na politechnike krakowska, to tam panowie na bardzo dobrych kierunkach (informatyka, fizyka stosowana itp) zachowują jak w podstawówce i bardzo dobrze, bo sam lubię robić bydło. A ty pewnie jesteś taką osobą, która jak wszyscy rzucali kredą to zapewne w ciebie.



Nie wiem jak to wygląda w twojej szkole specjalnej, ale na polibudzie wrocławskiej nikt bydła nie robi, zwierzęta można spotkać tylko z uniwerków, kierunki typu historia czy europeistyka.

Zero_Cool_

2013-06-10, 13:23
@Zly_wrecz_okropny,
to fajnie się macie :) . U nas na odwrót.

iMarcos

2013-06-10, 13:54
nawet beka

Agnes90

2013-06-10, 13:55
Spoko, kiedyś na imprezie też na to weszliśmy i koleś stał na krześle i z niego skoczył i było widać tylko jak dynda na sznurze. Nie wiem jak miał by to być fejk, ale od tamtego czasu na takie czaty nie wchodzę.

TomdeX

2013-06-10, 14:13
Na te czaty jest zbiorczy...

bisfhcrew

2013-06-10, 14:17
Od kiedy nie można mówić jak jest o sami wiecie kim, coraz więcej takich badziewi tutaj trafia...

malinqs

2013-06-10, 15:10
co to za czat ??

kroplowa

2013-06-10, 18:36
Ten pedał po prawej to nie ten, co miał vloga jak wpie**alał gumowe ku*asy?

army

2013-06-10, 21:26
W South Parku też odwiedzili Chatroulette