18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chase Allan policji się nie słuchał

GeorgeHarvey1 • 2023-03-09, 10:16

Ale już nie będzie, bo nie żyje.Farmington, Utah

T3RMINATOR

2023-03-09, 10:22
Dyle kul wpakowałi to powinno być tak.


Puczysta

2023-03-09, 10:29
Tego k***a nie potrafię zrozumieć, jaki trzeba być skończonym debilem, żeby próbować odpie**alać takie numery, gdzie prawdopodobieństwo zastrzelenia cię jest bardziej pewne niż cokolwiek.

(...) Raport po strzelaninie łączy rodzinę Allan z suwerennym ruchem obywatelskim, w którym ludzie uważają, że nie muszą przestrzegać prawa USA. (...) on już nie musi xD

alojz

2023-03-09, 11:52
"się nie słuchał"? - po jakiemu to k***a, nie wystarczy "policji nie słuchał"?, miałeś jakiego kałmuka za ojca czy innego mongoła?

Ajot

2023-03-09, 12:16
Puczysta napisał/a:

Tego k***a nie potrafię zrozumieć, jaki trzeba być skończonym debilem, żeby próbować odpie**alać takie numery, gdzie prawdopodobieństwo zastrzelenia cię jest bardziej pewne niż cokolwiek.
(...) Raport po strzelaninie łączy rodzinę Allan z suwerennym ruchem obywatelskim, w którym ludzie uważają, że nie muszą przestrzegać prawa USA. (...) on już nie musi xD



Duża część Mormonów nie uznaje prawa federalnego, jak i przyłączenia Utah do USA, ostentacyjnie ignorują urzędy, policje i wqu.wiają wszystkich dookoła.

Kriski

2023-03-09, 12:19
Ajot napisał/a:

Duża część Mormonów nie uznaje prawa federalnego, jak i przyłączenia Utah do USA, ostentacyjnie ignorują urzędy, policje i wqu.wiają wszystkich dookoła.



A ilu mormonów rocznie ginie od kul?

Erqti

2023-03-09, 12:34
Lata praktyki w Counter Strike, GTA i ch*j wie w co jeszcze, o kant dupy potłuc. Ćwiczone manewry i błyskotliwe rozgrywanie akcji po prostu nie przełożyły sie na rzeczywistość. Trzy życia w grze skonfrontowały się właśnie z kilkoma magazynkami prawdziwych pocisków.

Cipczan

2023-03-09, 13:16
Ajot napisał/a:

Duża część Mormonów nie uznaje prawa federalnego, jak i przyłączenia Utah do USA, ostentacyjnie ignorują urzędy, policje i wqu.wiają wszystkich dookoła.



Ale oni chyba trochę innymi furami jeżdżą.

postpost

2023-03-09, 14:37
Za dashcama zawsze piwo.

TłustyManat

2023-03-09, 16:14
Kriski napisał/a:

A ilu mormonów rocznie ginie od kul?



Najwyraźniej za mało... ;-)

postpost

2023-03-09, 16:19
A tak swoją drogą, czy ja tam słyszę że on ma j***ny paszport??

CheeseBeluga

2023-03-09, 16:23
Wiem, że oni tak muszą mówić, bo procedury, ale "show me your hands" do trupa, w którego wpakowali 4 magazynki zawsze bawi.

BambiPMT

2023-03-09, 17:39
A to jest takie proste. Zamykasz ryj, dajesz papiery, jak pies mowy wysiadaj to wysiadasz.
Mnie się wydaje, że oni po prostu chcą się zabijać, a mają za małe dziurki, żeby się samemu odj***ć.

Nabs

2023-03-09, 22:18
Bambrych napisał/a:

A to jest takie proste. Zamykasz ryj, dajesz papiery, jak pies mowy wysiadaj to wysiadasz.
Mnie się wydaje, że oni po prostu chcą się zabijać, a mają za małe dziurki, żeby się samemu odj***ć.



niepotrzebnie doszukujesz się w tym logiki, ludzie to po prostu pie**oleni debile