18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Charles Towns starszą panią dziabnął

GeorgeHarvey1 • 2023-02-15, 20:07

Ale już nie będzie, bo nie żyje. Altadena, California

Cipczan

2023-02-16, 07:08
CrystalFairy napisał/a:

Na pewno. Dokładnie tak było. Wygląda jakby w jego głowie rozgrywała się teologiczna dysputa o dychotomii dobra i zła.



O dychotomii to Floyd tak bardzo rozmyślał, aż przestał dychać.

robert_gda1

2023-02-16, 08:25
Mam pytanko, dlaczego na tych filmach często ładują w napastników kilka strzałów albo nawet pół magazynka ? W USA nie trzeba strzelić raz dla obezwładnienia ? Nie grozi im postępowanie dyscyplinarne ? W Polsce to się policjant boi broń wyjąc

mianas

2023-02-16, 09:41
robert_gda1 napisał/a:

Mam pytanko, dlaczego na tych filmach często ładują w napastników kilka strzałów albo nawet pół magazynka ? W USA nie trzeba strzelić raz dla obezwładnienia ? Nie grozi im postępowanie dyscyplinarne ? W Polsce to się policjant boi broń wyjąc



W PL nie ma murzynów , dlatego nie strzelają . Muszą gęsto strzelać tak są uczeni w Nocy murzyn nie widoczny jest.

Bul_od_bytu

2023-02-16, 17:43
Ciekawe jakie procesy "myślowe" zachodzą w głowie takiego szympansa kiedy leży na glebie z kilkoma lufami wycelowanymi w siebie i okrzykami "nie wstawaj, nie ruszaj się"? Zrobię białasom na złość i wstanę czy może myśli, że sp***oli albo, że mu darują? Jakiś weterynarz powinien to zbadać :D