18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bartooo

2012-04-06, 16:17
@up
Jprdl następny :-/ .
Idź do sklepu i ch*ja zobaczysz ;p

BongMan

2012-04-06, 16:52
W tej sytuacji powinno się kupić tego ilość hurtową, zawieźć do producenta i kazać mu to zeżreć. No ale oczywiście prawo broni takich sk***iałych oszustów i nic nie można im zrobić...

marna

2012-04-06, 17:52
Bartooo napisał/a:

@up
Jprdl następny :-/ .
Idź do sklepu i ch*ja zobaczysz ;p



w niektórych sklepach ch*je to główny asortyment, ale raczej tym sklepem nie jest Biedronka ;)

pokornyGNO

2012-04-06, 20:12
ส็็็็็็ napisał/a:

@up, od dołu masz naklejkę ze składnikami itp. Debilu.



Kupujcie dalej gówna z marketów, to same takie niespodzianki będą. Poza tym jak masz 2 pudełka ryb, jedno np. za 2zł, a drugie za 5zł, to logicznym jest, że z rybami za 2 jest coś nie teges. To nie cukiernia Kandulski, gdzie płacisz za nazwisko. :facepalm2:

à¸...........¹‡

2012-04-06, 20:44
@up, przepraszam Milordzie. Rozumiem, że jako możnowładca kupujesz jedynie w renomowanych delikatesach. Ale jest jeszcze plebs. Deal with it.

vajron

2012-04-06, 22:04
Ale meksykańska kanapka na orlenie wymiata :D

pokornyGNO

2012-04-06, 23:14
ส็็็็็็ napisał/a:

@up, przepraszam Milordzie. Rozumiem, że jako możnowładca kupujesz jedynie w renomowanych delikatesach. Ale jest jeszcze plebs. Deal with it.


Nie zrozumiałeś. Chodziło mi o to, że nie można oczekiwać TAKIEJ SAMEJ ilości ryb w pudełku za 2zł, jaka jest w tym za 5.

Dotyczy wszystkiego, nie tylko ryb, bo jeszcze i tego ktoÅ› nie zrozumie :ok:

isotop

2012-04-06, 23:17
ส็็็็็็ napisał/a:

@up, przepraszam Milordzie. Rozumiem, że jako możnowładca kupujesz jedynie w renomowanych delikatesach. Ale jest jeszcze plebs. Deal with it.


Och tak... plebs już marudzi, bo ktoś przytacza marki. W najzwyklejszym supermarkecie możesz wziąć sobie dwa produkty dwóch różnych producentów, gdzie w opakowaniu spodziewasz się tego samego, ale cena jest jakoś strasznie rozbieżna. Widocznie to zbyt trudne, gdyż jak widać później "plebs" podnosi larum, że został wych*jany i pojawiają się rozpaczliwe nagłówki typu "Chamstwo w państwie". Myśleć, nie stękać!

Kamm

2012-04-06, 23:25
Ja zanim kupię jakiś dezodorant/antyperspirant ważę. Bo jak zwykle jakieś ciule wypryskają pół psikadła.

à¸...........¹‡

2012-04-07, 16:13
isotop napisał/a:

Och tak... plebs już marudzi, bo ktoś przytacza marki. [blablabla]

Nie wiem, kto tu wykazał się większą ignorancją. Życzyłbym Ci dobrego, chłopskiego 'wypie**alaj', ale jako, że taka praktyka nagradzana jest tu warnem, przygotowałem alternatywną wersję - miłego dnia.