18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chamstwo na drodze

P@...........@C • 2012-06-29, 20:48
uderzył i uciekł :-?


LaChupacabra

2012-06-30, 20:57
Polaki robaki, za takie puknięcie rowerzysty w Holandii typ idzie do pierdla. Dziękuję, dobranoc.

EDIT: Tylko wy jesteście za tępi na to żeby wpaść na to, że do pracy można jeździć rowerem Prawdziwy Polak-robak może zarabiać 1800PLN, ale do pracy w magazynie może k***a jeździć "siudemkom". Weźcie się k***a obudźcie. W innych krajach wpadli już 40 lat temu na to, że paliwo jest drogie i infrastrukturę oraz przepisy sprzyjające rowerzystom zaczęli budować już dawno.

Obudźcie się k***a, bo będziecie jeszcze dłuuuugo takimi robolami Europy.

Feragas

2012-06-30, 22:39
I na ch*j z prawego w lewo?? Kierowcy bez mózgu!!!

grzybcu

2012-06-30, 22:54
Ale wydriftował j***ny :D

Mrmaniek

2012-06-30, 23:10
timmy77 napisał/a:

j***ć rowerzystów na drogach!!! Takie jest moje zdanie, codziennie mnie wk***iają.


To zrób mi drogi rowerowe h*ju j***ny a uwierz mi ze sie nie pojawie na zwyklej drodze TĘPA szczało :idzwch*j:

Mizantrop

2012-07-01, 00:07
Zaraz się znajdzie grono niedzielnych kierowców pomstujących na "j***nego dawce na rowerze", który się wj***ł pod koła poczciwemu Panu kierowcy auta. ch*ja tam, do czegoś Wam te lusterka służyć powinny.

olosz

2012-07-01, 08:02
Mnie tylko zastanawia dlaczego ta droga rowerowa leci po lewej stronie a nie przy prawym krawężniku, przecież jakby tak u nas było to co drugi rowerzysta by salto napie**alał (no ale widać, że to na zachodzie i pewnie się ch*ja znam :D )

Krak

2012-07-01, 08:33
olosz napisał/a:

Mnie tylko zastanawia dlaczego ta droga rowerowa leci po lewej stronie


Pewnie dlatego, że jest w kraju, gdzie obowiązuje ruch lewostronny.
U nas tez jest obowiązek pierwszeństwa rowerzysty (po prawej)...niestety

xSzymonxFlyinx

2012-07-01, 09:21
No k***a, jak można.. aż mnie jakaś k***ica dopada jak widzę te wasze komentarze. Jeżdżę rowerem codziennie, kolarką, po mieście mam przelotową ok. 30 km/h, to dużo, nie da się wyhamować 'z miejsca', a taki ch*j Ci jedzie i myśli, że jest panem szos, zajeżdża Ci drogę, a jak coś powiesz to jeszcze się sapie. Szanowni k***a kierowcy, dróg rowerowych nie ma, kiedy do ch*ja pana się nauczycie, że na tym świecie są też rowery? Przez takich ch*jów dwa razy miałem rękę w gipsie. A jeszcze do filmiku: ch*j z tym czy miał przyczepkę czy nie, zajechał mu drogę k***a, przed skrętem w lewo patrzy się w lusterko czy żaden profesjonalny kolarz nie zapie**ala po ścieżce rowerowej, bo to nie jest zwykły góral, z resztą gość ten był nawet oznaczony w ch*j mocno, kamizelka, kask, k***a, jak można go nie zauważyć, nie da się.