18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cfaniaki z metra.

zwierzak30 • 2020-12-22, 17:17
Brytolskie sebixy cwaniakowali w metro,rzucali butelkami po browarze w pasażerów.



Rutik

2020-12-22, 21:03
plastic napisał/a:

typek w płaszczu, brytol 100% ^^ cały wulkan złości i odwagi wstrzymywał aż do momentu, w którym policja zabierze ze sceny ostatniego gnojka.



Dostałeś 11 browarów od ludzi którzy usłyszeli angielski i stwierdzili że to brytole. No brawo. Równie dobrze mogłeś napisać że typek to 100% Australijczyk, sens twojej wypowiedzi byłby ten sam.

PeteN88

2020-12-22, 21:10
DzidaZawodnik napisał/a:

A wystarczyło mieć ze sobą tęczowe barwy i w UK byliby traktowani jak arystokracja.



Tak cię tam traktowali?

Lam3rZ

2020-12-22, 21:18
irlandzka garda cos zrobila, no k***a niemozliwe! :o

Wiewór

2020-12-22, 22:14
mygyry napisał/a:

Póki co to nawet nasi po c**ach liżą lewactwo, powtarzają po kilkanaście razy polecenia a jak kogoś zawiną to POjeby nawet w europarlamencie płaczą jaka to Białoruś w Polsce, sory ale policja u nas obecnie to chyba coraz większe pośmiewisko, wszędzie na zachód pały, gaz, gumowe kule i armatki wodne u nas k***a trochę gazu pieprzowego i wszystkim odpie**ala.



Bo u nas jest problem ze jak trzeba kiboli i nazioli napie**alac na fioletowo to się policja chowa i sra w pory. Jak zobacza małolatę metr czterdzieści to jak się kulsony na nią rzuca to ja do suki tak targają że jej po drodze każda kość połamią.
Policja sama jest sobie winna że są pośmiewiskiem. Stali się policja polityczna na skinienie karzełka.

pankruk

2020-12-22, 23:08
Wiewór napisał/a:

Bo u nas jest problem ze jak trzeba kiboli i nazioli napie**alac na fioletowo to się policja chowa i sra w pory. Jak zobacza małolatę metr czterdzieści to jak się kulsony na nią rzuca to ja do suki tak targają że jej po drodze każda kość połamią.
Policja sama jest sobie winna że są pośmiewiskiem. Stali się policja polityczna na skinienie karzełka.



Ciekawe co ten facet takiego ma, że wszyscy go tak słuchają i słuchają? To jest zagwozdka jakim cudem szeregowy poseł choć chwilowo wicepremier trzęsie całym krajem, no jak to działa, że tak wszyscy wszystko na jego skinienie?

EdmundKemper

2020-12-22, 23:28
Wiewór napisał/a:

Bo u nas jest problem ze jak trzeba kiboli i nazioli napie**alac na fioletowo to się policja chowa i sra w pory. Jak zobacza małolatę metr czterdzieści to jak się kulsony na nią rzuca to ja do suki tak targają że jej po drodze każda kość połamią.
Policja sama jest sobie winna że są pośmiewiskiem. Stali się policja polityczna na skinienie karzełka.



Wiem, że jesteś trollem, wiem, że nie powinienem Ci odpisywać, ale cóż.
Tak się sra Policja, że do nazioli i kiboli napie**ala kulami gumowymi i armatkami, a do Juleczek co najwyżej gaz i siła fizyczna. Co Ty możesz wiedzieć jak masz klapki na oczach i tylko Twoja prawda jest prawdziwa, bo jest Twojsza niż mojsza? Szkoda, że udało się władzy tak podzielić Polaków, że już nawet sami na siebie napie**alają coraz częściej ci, którzy nie powinni. Szkoda na to patrzeć. Mam nadzieję, że niektórzy przejrzą na oczy i wróci im samodzielne myślenie, a nie wybiórcze wyciąganie naginanych faktów pod siebie.
Życzę Ci wszystkiego dobrego na Święta, przede wszystkim spokoju, może nieco oderwania od Internetu i czasu spędzonego z rodziną.
Pozdrawiam, biały mężczyzna, hetero, Polak.
Bez odbioru.

adriel

2020-12-23, 00:11
Nie Dart, tylko Luas, nad drzwiami jest znaczek. I faktycznie w Dublinie, bo tylko tam mają Luasa.

ph5i5

2020-12-23, 01:26
owoc napisał/a:

Może jednak brytole w Irlandii? Tam mają pedalską gardę zamiast policji.



Sam jesteś pedalski.

adriel napisał/a:

Nie Dart, tylko Luas, nad drzwiami jest znaczek. I faktycznie w Dublinie, bo tylko tam mają Luasa.



Mad drzwiami jest logo Darta ;)

Wiewór

2020-12-23, 10:42
EdmundKemper napisał/a:

Wiem, że jesteś trollem, wiem, że nie powinienem Ci odpisywać, ale cóż.
Tak się sra Policja, że do nazioli i kiboli napie**ala kulami gumowymi i armatkami, a do Juleczek co najwyżej gaz i siła fizyczna. Co Ty możesz wiedzieć jak masz klapki na oczach i tylko Twoja prawda jest prawdziwa, bo jest Twojsza niż mojsza? Szkoda, że udało się władzy tak podzielić Polaków, że już nawet sami na siebie napie**alają coraz częściej ci, którzy nie powinni. Szkoda na to patrzeć. Mam nadzieję, że niektórzy przejrzą na oczy i wróci im samodzielne myślenie, a nie wybiórcze wyciąganie naginanych faktów pod siebie.
Życzę Ci wszystkiego dobrego na Święta, przede wszystkim spokoju, może nieco oderwania od Internetu i czasu spędzonego z rodziną.
Pozdrawiam, biały mężczyzna, hetero, Polak.
Bez odbioru.



Nie będzie podziałów jak wszyscy Polacy odwrócą się od PiS i rozumieją co to jest za kurewska bolszewicka antypolska partia.

mygyry

2020-12-23, 13:52
Wiewór napisał/a:

Nie będzie podziałów jak wszyscy Polacy odwrócą się od PiS i rozumieją co to jest za kurewska bolszewicka antypolska partia.



Tak, ale jeżeli ktoś mówi, że PiS nas jebie po to żeby iść wybrać PO lub jedną z jego satelit to odnoszę wrażenie, że problemem dla takich ludzi nie jest to, że są j***ni, ale po prostu chcą nowego partnera.

artton

2020-12-24, 11:05
Niestety tym metrem nie jechali Polacy

madej200

2020-12-24, 12:37
przeciez to irole nie brytole problem z czytaniem co napisane jest na kutrce gliny?? plus akcent? mlodych...

arturkmak

2021-02-01, 15:35
To jest Irlandia pany. I nie metro tylko ch*jowy Dart - kolejka podmiejska.