18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cenzura South Park w EU

kobietynierobiąkupy • 2014-03-04, 17:30
7 marca odbywa się premiera gry South Park, które zbiera zresztą świetne oceny od recenzentów. Podobno scenariusz gry jest dużo lepszy, niż ten z ostatnich sezonów serialu i w ogóle jest wypas, ale...

Cytat:

South Park w Europie - zamiast kontrowersyjnych scenek plansza cenzorska

South Park: Kijek Prawdy niestety zostało ocenzurowane nie tylko w Australii, ale i na Starym Kontynencie. Przykładowo zamiast scen badań wykonywanych przez kosmitów u nas wyświetlony zostanie... ten obrazek.

Niedawno donosiliśmy o tym, że Obsidian będzie chciało nam coś "przekazać" w specjalnych notkach w grze. Już wiemy jak wygląda ta informacja. To po prostu plansza informująca o tym, że wycięto daną scenkę. Takich obrazków będzie w grze 7. Każda z usuniętych scenek trwała ok. 20 sekund. Wersja amerykańska gry nie została ocenzurowana, więc będzie można pewnie przyjrzeć się tym sytuacjom np. poprzez YouTube.



a oto ta plansza :lol:



źródło

pylaochos

2014-03-05, 13:26
Pewnie tam nie był, dlatego gada jak potłuczony. (2xup)Co do upadku, dla osób takich jak ty to pewnie wielki postęp, kiedy po kolei zakazywane przez idiotów są kolejne rzeczy, gwałcenie wolności słowa pewnie cię podnieca. Abstrach*jąc już od rzeczy do których się onanizujesz, stwierdzam, że south park nigdy nie był atakowany tak jak teraz. Popatrzcie sobie na odcinki z lat 90' kiedy Muhamad nawet pojawiał się bez większego sprzeciwu.

Techron

2014-03-05, 13:36
Gra będzie ocenzurowana tylko w wersji na konsole. PC będzie miało pełne scenki. Czas na ból rzyci konsolowców. :P

Ra...........py

2014-03-05, 13:42
South Park - najlepsza satyra jaka kiedykolwiek powstała.

BrainSeeker

2014-03-05, 13:52
miarka się przebrała, wychodzimy z unii w tym momencie!

Catacombe

2014-03-05, 13:59
DUST DEVIL napisał/a:

@SgtPepper1942 Europa upada?! Słuchaj, zamiast czytać ndie i wmeritum przejedź się nawet do tej Francji, co rzekomo zalana arabusami i przekonaj się na własne oczy jak Europa "upada" :roll:

Europa świetnie sobie radzi, a jest jej trudniej tylko dlatego, że w porównaniu do XVIII wieku nie wyzyskuje pół Azji i Afryki a buduje bogactwo własnym trudem.



Może upada to za duże słowo, ale na tej cenzurze widać że robi się zbyt opiekuńcza dla swoich mieszkańców. Jeszcze trochę i będzie zakaz wychodzenia na ulice ze względu na to że może Cie autobus potrącić. Zamiast wolności mamy nadopiekuńczość.

bisfhcrew

2014-03-05, 14:24
gry cenzurują, a pedało-pedofilom pozwalają adoptować dzieci...

wolfik990

2014-03-05, 14:40
Ja pie**ole i co w związku z tym? j***ć jakąś kreskówkę czy tam grę opartą o nią. Wiem, że southpark jest uwielbiane przez prawdziwych sadoli co mają po 30 lat, żone, dziecko i pracę na kutrze do łowienia krabów. k***a :homer:

A zapomniałem dodać, że prawdziwy sadol nie boi się, że Rosja zniszczy Polskę bo Polska miała bardzo waleczną husarie, która pustoszyła wrogie armie.

I prawdziwy sadol ma płytę sabatonu bo oni wiedzą co to jest 40:1

Dobrutro

2014-03-05, 15:11
Mnie zastanawia jedno. Skoro Unia Europejska jest taka pro gejowska, czyli pozytywnie nastawiona do analnych zabaw. I pro aborcyjna w niektórych krajach, to niby jaki sens ma cenzurowanie gry pod tym kątem? :P

dram09

2014-03-05, 16:58
Jeżeli wersja Pc tylko jest nie cenzurowana to mnie to nawet cieszy, nie lubię konsol, w dodatku przez konsole "świat gier" jest sprowadzany do niskich standardów i braku kreatywnych i ciekawych gier na Pc, innymi słowami, j***ć konsole. :D

PS

spoiler

Ozma

2014-03-05, 18:58
Ta gra jest jak interaktywny odcinek. Serdecznie polecam :-)

betonowy_puchacz

2014-03-06, 02:12
Świetna gra. Na TPB wersja ps3 jest bez cenzury. Osobiście zlałem się ze śmiechu podczas misji z krasnoludkami.

Dobrutro

2014-03-06, 15:13
Grałem już, ogólnie nuda jeśli chodzi o grę. Jedyne co motywuje by brnąć dalej to są teksty - reszta wypada blado.

strzelec_

2014-03-08, 09:43


Jeśli ktoś jest zainteresowany a jakimś cudem pominął premierę to służę pomocą :)
Polecam wersję gry bez cenzury.

Dostępna na torrentach i dobrych sklepach z grami:)