18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Centymetr od śmierci

phrontch • 2019-07-18, 09:46
Niesamowite szczęście miała motop*zdeczka zapie**alająca grubo ponad 200 km/h




brylant1412

2019-07-18, 22:16
ja na komarku iechałem i przyj***łem w skarpete----małolaty nie wedzą o co chodzi

rok333

2019-07-18, 23:30
ziajos napisał/a:

Jak k***a jesteś ślepy, to nie zauważysz...
Tym bardziej na prostej drodze.
A motop*zdą jest autor, bo gdyby ten koleś był motop*zdą, to by przyj***ł, a tu widać że ma w ch*j prawidłowe odruchy nawet przy takiej prędkości.



ch*ja tam jak leciał z 200 albo lepiej [nagrywający hamując przy tym samochodzie miał 144 a wcześniej coś koło 186 jeśli dobrze zauważyłem w okolicy 11 sekundy przy zwolnionym filmie] zbliżył sie i minął obu w takim tempie ,że i te 200 sie wydaje zaniżone a i tak daje ~~55m/s . Kierowca spojrzał pewnie pare sekund wcześniej i zaczął zwalniać to tej motop*zdy pewnie w zasięgu nie było albo wydawał się j***ną mrówką w lusterku to że po kilku sekundach ładuje mu sie na maske nie wina samochodu

matade11

2019-07-19, 18:15
ziajos napisał/a:

Jak k***a jesteś ślepy, to nie zauważysz...
Tym bardziej na prostej drodze.
A motop*zdą jest autor, bo gdyby ten koleś był motop*zdą, to by przyj***ł, a tu widać że ma w ch*j prawidłowe odruchy nawet przy takiej prędkości.



Sory Ziomek ale nie masz racji :) Widziałem gdzieś kiedyś artykuł o podobnym wypadku w POLSCE ! . Z tym ze tam samochód skręcał w lewo a motocyklista zapie**alał z przeciwka . I Sąd całkowicie winnym uznał kierowce motocykla podpierając się tym że pani skręcająca w lewo ze względu na ogromną prędkość jednośladu nie była w stanie go zauważyć , w jej zasięgu wzroku mógł pojawić się dopiero na bodajże 0.5 sekundy przed uderzeniem w samochód. :)



rok333 napisał/a:

ch*ja tam jak leciał z 200 albo lepiej [nagrywający hamując przy tym samochodzie miał 144 a wcześniej coś koło 186 jeśli dobrze zauważyłem w okolicy 11 sekundy przy zwolnionym filmie] zbliżył sie i minął obu w takim tempie ,że i te 200 sie wydaje zaniżone a i tak daje ~~55m/s . Kierowca spojrzał pewnie pare sekund wcześniej i zaczął zwalniać to tej motop*zdy pewnie w zasięgu nie było albo wydawał się j***ną mrówką w lusterku to że po kilku sekundach ładuje mu sie na maske nie wina samochodu



Dokładnie Tutaj macie wspomniany powyżej przykład

https://kruczek.pl/wymuszanie-pierwszenstwa-a-wina/