18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cejrowski wali bongo

Adolfik123 • 2019-10-26, 11:48
Nie wiem czy się nadaje, ale mnie rozj***ło ostro :D 1:30 najlepsze :D

Songo Master

2019-10-26, 17:22
KeithFlint napisał/a:

Dzieciaku, weź się za naukę polskiego. Jak się będziesz w klasie tak chwalił, jak tu, to ci te zabawki pozabierają o 3 nad ranem.




Jak ja gardzę takimi jak Ty, zawsze mają te swoje gówno warte 3 grosze do powiedzenia.

os79

2019-10-26, 17:51
rachoń to.... Zabrakło mi wystarczająco obelżywych słów żeby nazwać tę kreaturę...

AK1942

2019-10-26, 18:18
Oj tak DMT wymiata np. w postaci Ayahuasca. A poza tym jest mozliwosc oswiecenia,chociaz dla typowego uzytkownika sadola to raczej jest juz za pozno.Ale wpierw polecam ksiazke DMT-molekula duszy

~DMT

2019-10-26, 19:09
AK1942 napisał/a:

Oj tak DMT wymiata np. w postaci Ayahuasca. A poza tym jest mozliwosc oswiecenia,chociaz dla typowego uzytkownika sadola to raczej jest juz za pozno.Ale wpierw polecam ksiazke DMT-molekula duszy



O czym Ty do mnie chłopak rozmawiasz...

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-10-26, 20:47
cwe*roski pojechał na boso do murzynów i złapał jebole r*chając małpę w d...To było w Zoo w UejudeSA.On chodzi boso przez świat,jak 70 lat Życi w Europie do Prqaca czyni Rozwoolnienie

Adolfik123

2019-10-26, 22:40
spidek100 napisał/a:

0"]Może byś tak autora tego video podał? Lub link do YT



Znalezione na facebooku

Musashi_Miyamoto

2019-10-26, 22:44
Zioło narkotyk. Toksyczny. Zmieniający Układ Hormonalny czyli dający nieszczęście na całe życie. Choć znam ludzi którzy zapalili... Nauczyli się i więcej nie ruszyli ale większość to Ma Fajnie Wyj***ne i nie wie co się dzieje a powtarzające się sekwencje tygodniowe, sześcio miesięczne, miesięczne czy tam co 3 dniowe i inne koła ciągów i desktrukcyjnych a-motywacji są dla nich czymś o czym nawet nie słyszeli w najgłębszych snach.... Stres i złe emocje, furie i nerwy które się pojawiają są dla nich prozą życia nie wiążą tego z nałogiem... A dla czego przecież palę raz na 6 miesięcy... 1 w tygodniu a inni to dopiero przeginają... Ehhh no ale nic każdy bedzie musiał się nauczyć a tego i tak nie da się opisać.

Dzisiaj

2019-10-26, 23:05
ejjjj! Koledzy - nie ma co sie podniecac, jak sie dokladnie przyjrzycie, dacie pauze to zobaczycie, ze to jest fotomontaz. Widac, ze w wiekszosci scen to naprawde nie jest Cejrowski, tylko ktos wstawil jego glowe. Nie dajcie sie nabrac!

Tr...........ty

2019-10-26, 23:14
Katie napisał/a:

To tak jak z Korwinem. Nie wszyscy po prostu są na tyle inteligentni żeby zrozumieć. A jeśli ma się za mały móżdżek żeby pojąć co mówi, to najlepiej od razu zwyzywać od od ignorantów



Wiadomo. Najlepiej pie**olić głupoty i wmawiać, że jest bardzo mała grupa ludzi, która to rozumie. Najbardziej zaskakujące, że ci, którzy rzekomo rozumieją tych geniuszy wyprzedzających epokę, nie potrafią najczęściej pojąc prostych zjawisk życia codziennego.

Rejti

2019-10-27, 09:42
TranzystorWyklęty napisał/a:

Wiadomo. Najlepiej pie**olić głupoty i wmawiać, że jest bardzo mała grupa ludzi, która to rozumie. Najbardziej zaskakujące, że ci, którzy rzekomo rozumieją tych geniuszy wyprzedzających epokę, nie potrafią najczęściej pojąc prostych zjawisk życia codziennego.



Jakich to zjawisk życia codziennego? Żyjemy w państwie, gdzie 90% wyborców nie rozumie podstawowych zasad ekonomii, i daje się okradać państwu bo uważa, że coś z tego ma :lol:
Ponadto ostatnie wybory pokazały, że 12% wyborców nadaje się do przymusowego leczenia psychiatrycznego.
Dzięki temu że istnieje ta grupa ludzi ideowych i inteligentnych jest jeszcze nadzieja, że te stosunki ulegną zmianie i choćby miało to zająć dobrych parę lat, być może przyjdzie żyć w państwie, gdzie jakaś głupia ściera nie będzie mnie straszyła sądem za stwierdzenie oczywistej prawdy, tj. system socjalny w Polsce jest systemem karania ludzi za sukces materialny i nagradzania tych nieambitnych i nieproduktywnych za ich nieróbstwo :kawa:

Tr...........ty

2019-10-27, 10:26
Katie napisał/a:

Dzięki temu że istnieje ta grupa ludzi ideowych i inteligentnych jest jeszcze nadzieja,



Którą grupę inteligencji masz na myśli, bo chyba nie głosujących na oszołoma Korwina?

Rejti

2019-10-27, 10:52
TranzystorWyklęty napisał/a:

Którą grupę inteligencji masz na myśli, bo chyba nie głosujących na oszołoma Korwina?



Na pewno nie mam na myśli tych głosujących na sodomitę biedronia i złodzeja zandberga ;-)

t0ffik1

2019-10-27, 13:58
Ahhh cejrowski... polaczek sp***alający do Muryki aby tam zarobić i płacić podatki murykańcowi bądź meksykańcowi korzystając i ciesząc się ich prawami podczas gdy u nas pie**oli jakie to złe i bee :D ciekawe ile debilów jest tak naiwnych aby mu wierzyć.
Pominę fakt, iż ponoć dostał ranczo ponoć za partie w karty (normalnie jak tadziu rydzyk i te samochody od bezdomnego, który potem nagle zmarł :D ).