18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cejrowski o metrze warszawskim

Pater patriae • 2012-07-27, 18:43
Cejrowski o metrze w stolicy.


T-Will

2012-07-27, 21:59
torro napisał/a:

Idiota zawsze pozostanie idiotą...


To masz przesrane, do końca życia być idiotą...

silentgringo

2012-07-27, 22:00
A spora liczba osób sadistica czepia się, że to Rpsja jest krajem absurdów. Polska to również stan umysłu, jak wywalić niepotrzebnie pieniądze w błoto, czy przeżyć miesiąc za 600zł.

pekka satan

2012-07-27, 22:14
Wojtek... Wypie**alaj :) ) Zanim skasujesz bilet spójrz na wielką tablicę "kierunek Kabaty" lub "kierunek Młociny", a jak nie jesteś w stanie określić, w którym kierunku chcesz jechać to zapłać za dwa bilety, wtedy zapamiętasz (wiem wiem, że on udaje...) ;) Cejrowski to show w stylu Wojewódzkiego, tylko dla lekko odmiennego targetu odbiorców ;) Jak historia pokazuje... należało poczekać i automaty są, a problem był z pozwoleniami od urzędu miasta podobno, bo mennica rzekomo mogłaby stawiać automaty niemalże na każdym rogu ;) adios ;)

Pater patriae

2012-07-27, 22:32
silentgringo napisał/a:

A spora liczba osób sadistica czepia się, że to Rpsja jest krajem absurdów. Polska to również stan umysłu, jak wywalić niepotrzebnie pieniądze w błoto, czy przeżyć miesiąc za 600zł.



Jak nie masz na jedzenie, to zrezygnuj z internetu.

makabrax

2012-07-27, 22:32
@up
może i masz rację że należy patrzeć na tablice z kierunkiem... ale... na ch*j mi wchodzić na peron z którego pociąg nigdzie nie jedzie, bo jak się wyraził "tylko się tu wysiada"

NE...........55

2012-07-27, 22:43
◄░▒▓▓▒░► napisał/a:

Dobrze gada, polać mu!, tzn. bilet dla Cejrowskiego!


Małe pytanie - jak ty się k***a logujesz na sadola z tym nickiem o.O?

~Angel

2012-07-27, 22:52
:roll:
logujesz się podając e-mail a nie nick

krzyhco1997

2012-07-28, 00:06
Lubię gościa, ale ten akurat odcinek "To mnie wkurza" sam delikatnie rzecz biorąc mnie wk***ia. Po pierwsze nie jest to ostatnia stacja tylko zwykła bodajże 5 od końca więc nie wiem czemu robi problemy z tego że "bramka go wpuściła". Po drugie automat z biletami stoi kilka metrów od wejścia głównego tak więc nie można go zobaczyc z takiego ujęcia.

Zl...........ny

2012-07-28, 00:56
www_miromiko_pl napisał/a:

obrońca krzyża zbiera pochwały na sadolu to się porobiło



Powiedział człowiek reklama... powinieneś dostać w ryja bana za ten nick.

Miles87

2012-07-28, 01:06
Więcej szacunku mam do Hitlera. Jak cejrowski umrze to zrobię wspaniałą imprezę.

bullet090

2012-07-28, 03:17
ma swoje zdanie na ten temat i wszystko,a lemingi wniosków i tak nie wyciągną ,tylko będą zapie**alać jak ślepy do kina

ladykaren

2012-07-28, 04:44
jak się jest idiotą i nie umie czytać to dwa razy trzeba płacić za bilet. biletomaty są na każdej stacji, nie wierzę że tam nie ma.. a kible są płatne w całym kraju.(to j***ny fenomen na skalę światową) Film to idiotyzm i hejterstwo za każdą cenę.
no i czego się przypie**alasz wojciechu - jedyny słuszny polaczku?

manieeek

2012-07-28, 08:49
Pewnie dlatego nie ma automatu do biletów bo tu sie trasa kończy.

morderuk

2012-07-28, 10:31
Troche racji w tym jest, bylem w warszawie 2 tyg temu na pare dni u kumpla. Wchodze k***a do autobusu, nie ma zadnego automatu, podchodze do goscia ktory prowadzi autobus, on mowi ze "my to nie nie my to biletow to nie", wiec mu mowie to co mam k***a zrobic jak jest niedziela wieczor - "my nie my biletow nie". Dobra, ch*j, poszedlem na "nastepne skrzyzowanie do biletomatu", ktore bylo 1km dalej. Ogolnie spoko, ale automaty powinny byc w kazdym autobenie i tramwaju, w krakowie tak jest, 90% autobusow ma te automaty, w warszawie k***a na 10 widzialem tylko 1 w ktorym automat byl.

konował

2012-07-28, 15:57
Ot charszawa najbardziej ch*jowe miasto w Polsce a może i nawet na świecie, zamieszkane przez buców i debili. Tyle się kasy w tą przerośniętą wioskę pompuje, a i tak jest ch*jowo.