18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cejrowski masakruje dziennikarkę TV Republika

moogmini • 2015-06-25, 14:36


Polecam, inteligenta rozmowa wolnego człowieka z dziennikarką "słusznie zorientowaną".

pemb

2015-06-25, 20:55
"To się nazywa 'teoria' ewolucji z pewnego powodu. Nie jest to fakt, a jedynie teoria, która jest jedynie teorią bo ma parę dziur, których nie potrafimy wyjaśnić i wielu znaczących naukowców również tak twierdzi. Niestety rzuciłem krótko okiem na twoje komentarze, widać jesteś zwykłym, niedorozwiniętym trollem który popiera socjalizm, a to jest nic innego jak ustrój dla debilnych jednostek, które nie potrafią do niczego dojść, a jedynie patrzą jak podebrać tym bardziej zaradnym. "
k***a kolejny, który nie wie co znaczy teoria.

sa...........ek

2015-06-25, 20:55
AgentGrzesiek napisał/a:



acha :-D
ło tyle, że tu chodzi o brakujące ogniwa w rozwoju człowieka, których nie ma :mrgreen:
ale co to komu szkodzi

grunt to żeby była równość he he he


No niestety, ale to szukanie igły w oceanie siana. Choć patrząc na to jak zmieniały się gatunki człowieka widać, że jest różnica, a teoria ewolucji jest prawdziwa( A to że są dziury w postaci brakujących ogniw, napisałem odpowiedź na początku).

KolejnaJednostka

2015-06-25, 21:14
@sadystycznymirek

Znajdź mi poparty naukowo dowód na to, że naukowcy uzupełnili całkiem sporą lukę w naszej ewolucji. I nie rozumiesz pojęcia brakujące ogniwo, widać nie doczytałeś, bo chodzi o okres pomiędzy człowiekiem jaskiniowym, a homo sapiens. I nie interesują mnie brednie, tylko twarde dowody, których uwaga, mieć nie możesz, bo nawet multimiliarder Richard Branson oferuje 20 milionów funtów temu, kto sprawi, że teoria ewolucji stanie się faktem.