18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cegiełki

Pfciuki • 2013-02-28, 23:40
Profesjonalne robienie cegieł, produkcja taśmowa.


Tw...........ir

2013-03-01, 12:19
jaka cegla taki dom

Corey_09

2013-03-01, 12:45
k***a zakładam firmę, ciapatych gdzieś znajdę, wszędzie ich pełno, będą mi cegły strugać. Mają to w genach, to dla nich żaden kłopot :amused:

cocaine.animals

2013-03-01, 13:02
ZiZU napisał/a:

Okar, ja rozumiem że jesteś miłym, dobrym i ułożonym człowiekiem który troszczy się o los innych ludzi - ale to jest SADISTIC, więc jak sama nazwa mówi ten portal zrzesza sadystów



Dlatego imbecyle nie powinni mieć dostępu do internetu :lodowka: A pudelek jak sama nazwa wskazuje zrzesza ich co nie ?



Prawdziwi sadyści, śmiecie bez honoru i jakiejkolwiek moralności czerpiące przyjemność zadawania bólu innym ludziom/istotom najczęściej słabszym, powinni być eliminowani ze społeczeństwa najlepiej przez powieszenie albo rozstrzelanie, bo są najzwyczajniej w świecie niebezpieczni dla innych, poza tym to pewnego rodzaju dewiacja najgorszej kategorii a sam "sadysta" to śmieć który nie ma kontroli nas własnym życiem i żadnych osiągnięć i z tego też powodu posiadanie nad kimś innym kontroli i sprawianie żeby cierpiał sprawia mu przyjemność. Nie wiem czy w gimnazjum nie nauczyli cie że nie każde słowo trzeba traktować dosłownie, ale najwyraźniej nie więc najlepiej zamilcz na wieki, bo to jest przede wszystkim strona dla ludzi którzy lubią czarny humor i samodestrukcję różnych debili czasem coś ostrzejszego, ale każdy normalny człowiek traktuje to z dystansem, czego część imbecyli nie rozumie i uważa różne sk***ysyństa za coś fajnego, takich ludzi określa się jednym słowem - patologia.

endione

2013-03-01, 13:51
A spróbujcie usiąść tak jak oni.

Ahti

2013-03-01, 14:04
taa, a europejskie dzieciaki w ich wieku nie potrafia nawet prosto gwozdzia wbic. szacunek, mimo, ze pochodza z ciapatego plemiona.

białywęgorz

2013-03-01, 14:40
[quote=okar19]Nie ukrywam, że szkoda mi tych ludzi, którzy zapie**alają tam od małego robiąc/przenosząc/rozkruszając cegły. To równie dobrze każdy z was mógł się urodzić w tym kraju i zamiast siedzieć teraz tutaj na sadolu byście zapie**alali przy cegiełkach nie mając pojęcia co to internet.

Z głupoty ludzkiej, bezmyślności możemy się pośmiać, ale z nieszczęścia nie :(
I pomyśleć, że będzie tak zapieprzał przez najbliższe lata zarabiając marne grosze :/
Życzę mu/im jak najlepiej.

Chcecie to zobaczcie jak to wygląda

Children at Brickyard / Dzieciństwo w cegielni

Film o dzieciach zmuszanych do przymusowej pracy w jednym z najbiedniejszych krajów - Bangladeszu.

Do pobrania na darkwarezie [/quote]

Zgadzam się. Dlatego nie przepadam za żartami o Cyganach, murzynach i Rumunach, bo nie chciałbym aby ktoś mnie tak wytykał palem ze społeczeństwa. Tak kradną. Ale jak niby mają zdobyć chleb, przy cegłach?

rubik

2013-03-01, 18:12
Wciągające jak defragmentacja dysku P:

set11

2013-03-02, 20:04
Fejk!!! który ciapaty przepracowałby 2 minuty 26 sekund????