18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cebulowe OSP!

owens • 2012-12-27, 22:38
pożar pożarem, ale trochę cebulki by się przydało ;D

nie było bo materiał własny ;D

piropirat

2012-12-30, 10:39
lasyk napisał/a:

Wy się spuszczacie nad cebulą a nikt z was debile nie zauważył, że napis STRAŻ jest odwrotnie.


To celowy zabieg.
Jak człowiek patrzy w lusterko samochodowe, to może bez problemu zidentyfikować taki pojazd.
Zaważ, że napisy "AMBULANS" też są odbiciem lustrzanym.

bravoteampolska

2012-12-30, 10:46
OOO ja pie**ole materiał tak sadystyczny , ze będę bał się wyjść z domu.

Masz może więcej tego sadyzmu typu , sadownik zrywa wiśnie z drzewa

ControlYourMind

2012-12-30, 10:46
lasyk napisał/a:

Wy się spuszczacie nad cebulą a nikt z was debile nie zauważył, że napis STRAŻ jest odwrotnie.



:homer: w jakim Ty k***a świecie żyjesz?

bravoteampolska

2012-12-30, 10:48
lasyk napisał/a:

Wy się spuszczacie nad cebulą a nikt z was debile nie zauważył, że napis STRAŻ jest odwrotnie.



Hahah rozj***łeś mnie .
Za to że Twoje myślenie jest bardziej sadystyczne niż ta nudna wstawka masz ode mnie piwo

lutyniec

2012-12-30, 10:52
lasyk napisał/a:

Wy się spuszczacie nad cebulą a nikt z was debile nie zauważył, że napis STRAŻ jest odwrotnie.





artiee

2012-12-30, 11:01
k***a, po prostu pili w tym dyliźansie, cebula na zagrychę.

Dupa_Zza_Krzaka

2012-12-30, 11:41
A niech bierze, bohaterom się należy.

poloo89

2012-12-30, 11:43
masaj990 napisał/a:

A skąd k***a wiesz, że kradnie ? Może k***a to jego pole, albo kogoś ze znajomych który mu pozwolił zabrać troche cebuli ?
Ja pie**ole, ch*j w dupe autorowi za szukanie poklasku wśród gimbusów.

P.S I tak wiem, że zaraz napiszesz, że to nie jego pole ani nikogo ze znajomych bo k***a już.


:idzwch*j:


ale autor nie napisał, że on kradnie ? :lodowka:

lasyk

2012-12-30, 11:46
ControlYourMind napisał/a:



:homer: w jakim Ty k***a świecie żyjesz?



I reszta tych co mi pojechali. Jak łatwo działa k***a prowokacja.. pie**olone hieny takie jak wy tylko czyhają na to, aż człowiek potknie się w komentarzu i zaczyna się akcja "mieszać z gównem" byle tylko parę piwek złapać. Specjalnie to zrobiłem, bo wiedziałem, że dla piwa jesteście skłonni szukać wśród miliona "1" jednej odwróconej. k***a co za porażka.

Shinja

2012-12-30, 11:50
masaj990 napisał/a:

A skąd k***a wiesz, że kradnie ? Może k***a to jego pole, albo kogoś ze znajomych który mu pozwolił zabrać troche cebuli ?
Ja pie**ole, ch*j w dupe autorowi za szukanie poklasku wśród gimbusów.

P.S I tak wiem, że zaraz napiszesz, że to nie jego pole ani nikogo ze znajomych bo k***a już.


:idzwch*j:


Jakby pole było jego znajomych, to by z workiem przyszedł

Kasztan10

2012-12-30, 11:50
Skoro to ten strażak kradnie to co ty robisz na tym polu ? Ku*wa, stoisz na środku i robisz zdjęcia ? ... Hmmm

DomPas

2012-12-30, 11:50
Nikt nie zauwazyl, ze ten wóz strazacki ma odwrotnie napis "STRAŻ" %-D

GatecrasherKO

2012-12-30, 11:50
@owens
Twoje pole czy pole starego/dziadka?
18 lat i już zapier*alasz w polu, musisz być taki mądry.

Sorg

2012-12-30, 12:05
lasyk napisał/a:



I reszta tych co mi pojechali. Jak łatwo działa k***a prowokacja.. pie**olone hieny takie jak wy tylko czyhają na to, aż człowiek potknie się w komentarzu i zaczyna się akcja "mieszać z gównem" byle tylko parę piwek złapać. Specjalnie to zrobiłem, bo wiedziałem, że dla piwa jesteście skłonni szukać wśród miliona "1" jednej odwróconej. k***a co za porażka.



Geniusz zła 8-)