18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cebula dla gówniaków

laborant1010 • 2017-11-03, 21:28
Pomyślałem, że może w tym roku zamiast cukierków rozdam coś innego :-D

UBcjaPOLSKA

2017-11-04, 07:56
k***a, ale o h*j chodzi, powiem psikus i co wtedy? Jebnięte to święto...

Polska odmiana, kolędowanie, to przynajmniej się k***a pośpiewało, nie na zasadzie szantarzu, tylko jakieś k***a przedstawienie się odj***ło, gospodary albo razem z kolędnikami śpiewali i dawaj za to hajs, czy jedzenie... A nie k***a takie h*j wie co...

niemamskarpet.

2017-11-04, 08:43
oj tam nie spinajcie się, kupcie dzieciakom słodycze a nie k***a cebule po h*j z tym walczycie i tak nie wygracie tylko zostaniecie starymi zgredami ktorym będą potem dzieciaki dokuczać - dajcie garść słodyczy i gra

Fdslatghdlks

2017-11-04, 09:17
ch*jowo to rozegrałeś, ja kupiłem takie małe cebulki, obrałem i zanurzyłem w roztopionej czekoladzie - po wyschnięciu były gotowe dla halołynowych gówniaków - polecam.

dziadek8724

2017-11-04, 09:42
barni123pl napisał/a:

to pieknie 10 zl ci szkoda na male dzieci zeby tak twoje potraktowali


10 zł na MAŁE DZIECI nie szkoda, za to rodzicom tych gówniaków najwyraźniej szkoda nawet tej j***nej dychy

niemamskarpet. napisał/a:

oj tam nie spinajcie się, kupcie dzieciakom słodycze a nie k***a cebule po h*j z tym walczycie i tak nie wygracie tylko zostaniecie starymi zgredami ktorym będą potem dzieciaki dokuczać - dajcie garść słodyczy i gra


Mało cukierków w tym roku dostałeś i na pocieszenie tylko kakao od starego?

Promek

2017-11-04, 11:10
Trzeba bylo wykazac troche inwencji i zapakowac jakos zeby odrazu nie wiedzieli ze to cebula

PanAndrzej666

2017-11-04, 12:04
co gówniakom nie pasuje przecież jest BIO !!

tigerqaz

2017-11-04, 17:02
paka2000 napisał/a:

Smiechłem tym "Nieeee!" :D



Zabrzmiało tak, jakby to nie była pierwsza tego dnia cebula, którą im zaproponowano :D

krecikprecik

2017-11-04, 17:15
Po pierwsze gamonie:

To nie amerykańskie święto, tylko Irlandzkie, All Hallows Eve, czyli... święto wszystkich zmarłych. Po drugie zrobiła się taka j***na moda na dokuczanie młodym dzieciakom że aż żal dupę ściska. Lepiej że dzieciaki zbierają sobie cukierki (k***a, serio, wystarczy im wrzucić po JEDNYM cuksie na głowę), niż patrzeć na szopy jakie się odpie**alają u nas na cmentarzach 1 listopada, mówiąc o grobingu, podpie**alaniu wiązanek i zniczy z grobów!, czy k***a gastro rozstawionym na środku cmentarza. Dla sporej gromady dzieciaków to jest w pewny sposób przełamanie tak sobie pochodzić, zadzwonić do czyjegoś domu i konfrontować z drugim człowiekiem. Myślisz że jesteś taki zajebisty i zaorałeś ośmiolatka, prawda jest taka że jesteś starym zgredem takim z jakich wszyscy w ich wieku się będą śmiać. Naprawdę nie wiem kto tu bardziej przegrał.

Corey_09

2017-11-04, 17:42
@up no k***a nie zesraj się...

krecikprecik

2017-11-04, 17:55
@Corey_09

Moje zwieracze mają się dobrze, Twoje pewnie srogo porażone przez halloweenowe psikusy ;)

GhostRider32

2017-11-04, 18:37
Ja u siebie zamknąłem bramę i żadne gówniaki nie wchodziły na posesję, a jakby chciały to by ich Cerber pogonił (owczarek kaukaski). Ja nie obchodzę tego święta, ale nie jestem złośliwy. Jak ktoś chce to niech się w to bawi, ale mi da spokój.

sezamkowyRozpierdol

2017-11-04, 18:47
Bo Polaki to robaki, nie dużo brakuje, by cebularze natchnieni niechęcią do halloween od księdza zaczęli dawać dzieciom cukierki z igłą w środku :amused:

PhantomMask

2017-11-04, 20:05
UBcjaPOLSKA napisał/a:

k***a, ale o h*j chodzi, powiem psikus i co wtedy? Jebnięte to święto...

Polska odmiana, kolędowanie, to przynajmniej się k***a pośpiewało, nie na zasadzie szantarzu, tylko jakieś k***a przedstawienie się odj***ło, gospodary albo razem z kolędnikami śpiewali i dawaj za to hajs, czy jedzenie... A nie k***a takie h*j wie co...


I co wtedy ? A no weźmie brajanek z kewinem i jajkami dom obrzuca albo papieru toaletowego napie**oli...pójdziesz do Dżesiki czy tam Nikoli matki Kevina to usłyszysz, że jesteś starym popie**olonym ch*jem bez serca i stresujesz brajanka....

domat1

2017-11-04, 21:32
PhantomMask napisał/a:


I co wtedy ? A no weźmie brajanek z kewinem i jajkami dom obrzuca albo papieru toaletowego napie**oli...pójdziesz do Dżesiki czy tam Nikoli matki Kevina to usłyszysz, że jesteś starym popie**olonym ch*jem bez serca i stresujesz brajanka....


A jak myślisz, kto odpowie za poczynania Brajanka?

_tyran_

2017-11-05, 21:09
ten pie**olony sadolowy player nie potrafi k***a ogarnac filmiku 7 sekundowego k***a 45x sie buferuje
jak on w ogole k***a znajduje czas, zeby w ciągu 7 sekund zaciąć się k***a 45 x

ja pie**ole