18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

tr...........cz

2014-02-20, 14:59
ale bym coś wyr*chał :amused:

Browaryt

2014-02-20, 15:15
kiedyś na uczelni po ostrym chlaniu jak zamówiłem burgera w miejskim barze to jak go dostałem powiedziałem do siebie i ekipy to samo... beka z tego jest do teraz heh

sosna153

2014-02-20, 19:03
nie wiem dlaczego ale uwielbiam takie komiksy

diabLEEca

2014-02-20, 19:19
@sosna153: Ja wiem. :) Boś paskud i zwyrodnialec, wstydziłbyś się.

Porky

2014-02-20, 19:53
Takie smutne,takie prawdziwe, takie znane :(

Barnaba666

2014-02-20, 22:40
Polecam też oryginał, jakby ktoś jeszcze nie wiedział, czego podróbkę prezentuje autorka w tym temacie:

http://explosm.net/

Takeya

2014-02-20, 23:53
Niektóre stripy to naprawdę ch*jowa podróba nie warta oglądania, ani zamieszczania, jak chociażby ostatni, z tym całym moczem, ale ten drugi jest na naprawdę dobrym poziomie. Weź sobie wypracuj inny styl, chyba, że chcesz być kojarzona do końca życia z Cyanide & Happiness.

diabLEEca

2014-02-21, 06:50
@up & @upup & @upupup:

Staram się nie odpowiadać na trollowanie i hejtowanie dotyczące moich komiksów, bo to zwyczajnie wyniszcza, ale pod wpływem alkoholu ok. 7 rano zrobię (oczywiście niepotrzebnie) wyjątek, zatem:

1. Podajcie mi, proszę, linki do konkretnych komiksów C&H, które podrobiłam;
2. Poproszę o adres patentu C&H na ludziki z patyków;
3. Proszę o udowodnienie, że to ja kopiuję C&H, a nie odwrotnie (posiadam skany swojej nieopublikowanej książki sprzed 10 lat, w której występują niemal dokładnie takie same ludziki, więc serdecznie zachęcam :) ).

A tak zupełnie na marginesie - ludzie, czy naprawdę uważacie, że ktoś może mieć monopol na rysowanie ludzików z patyków? W takim wypadku trzeba by było zdelegalizować choćby Człowieka Sk***iela czy nawet Chatolandię. A namawianie mnie do zmiany kreski, której używam od piętnastu lat, zakrawa już na paranoję. To jest, k***A, moja, prymitywna, tandetna kreska i taka już zostanie do końca moich dni. Kropka.


PS Z komiksów nie czerpię absolutnie żadnych korzyści materialnych, a jednak spędzam 1-2 godziny dziennie na ich wymyślaniu, rysowaniu i opracowywaniu, żeby rozśmieszyć kilku(nastu/dziesięciu) zwyrodnialców. Nie odpowiem zatem na kolejne hejty, póki dany hejter nie udowodni, że robi więcej dla społeczeństwa niż ja, ot, co.