18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Carmageddon

olo1990pl • 2017-08-18, 00:13
Z okazji "incydentu" w Barcelonie Stainless Games Ltd wraz ze Steam przeceniło całą serię Carmaggedon na Steamie, by każdy mógł poczuć się jak inżynier/lekarz z południa i bliskiego wschodu.



W cenie 8€ można zebrać całą kolekcję:
- Najnowszy Max Damage (+jedynka) za 4,99€ (poprawiona wersja Reincarnation),
- Carpocalypse --Now-- (dwójeczka) za 1,99€
- TDR2000 ("ta inna/trzecia gra") za 0,99€.

A tak na serio to po prostu wybrali zły czas na promocję w sklepie (pojawiła się przed 18:00 naszego czasu, czyli tuż przed incydentem).

Pisząc ten temat nie miałem zamiaru obrazić wyznawców żadnej wiary oraz żadnej rasy.

voidinfinity

2017-08-18, 13:07
Velture napisał/a:


Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem o ile potrafisz.



Napisałeś że czekałem i dałem piwo. Nie wiem po czym to wnioskujesz. Wszedłem, było 19, dałem piwo, napisałem koment.

Zaś po twoich wypocinach wnioskuje jedynie, że nie ogarniasz, że sadol to nie fejsbuń gdzie się wszystko odświeża automatycznie. Piwa odświeżają się po załadowniu strony, a komenty również po tym jak klikniesz "zobacz komentarze".

Pewnie waliłeś do shemalów w drugiej zakładce, przełączyłeś, kliknąłeś komenty i zobaczyłeś że licznik piw pokazuje 18, ale ktoś napisał że dał 20.

Zabolała cię dupa (nie wiem w sumie o co) i skąd kręcisz gównoburzę. Mnie tam to nie przeszkadza. Lubię gównoburze. Szczególnie jak mam rację :amused:

Ale przyznaje - to jest nowa jakość na tym portalu ;-)

ozarimielin

2017-08-18, 13:41
Velture Ty to serio zdrowo jebnięty jesteś

Dżizas_kurde

2017-08-18, 18:06
Cytat:


Pisząc ten temat nie miałem zamiaru obrazić wyznawców żadnej wiary oraz żadnej rasy.


Ale pie**olisz synek...

~Velture

2017-08-18, 19:42
ozarimielin napisał/a:

Velture Ty to serio zdrowo jebnięty jesteś


Dziękuję. W końcu ktoś to zauważył. 8-)

basior88

2017-08-19, 08:18
Jakie debile :D zamiast coś powiedzieć mądrego o tej przecenie i samym Carmageddonie to pie**olą o islamie bo ktoś zaczął temat :D i tak Wam łeb upie**olą jak im się zechce, jak ta nasza piękna Polska ma przetrwać...

ScudeR

2017-08-19, 08:20
Dzięki :D Właśnie sobie kupiłem gierkę dzieciństwa TDR2000 :D

ironik

2017-08-21, 22:26
k***A STARY DZIĘKI!!! Myślałęm, że zdjęli to ze steama (miałem go na liście życzeń), a tu proszę!