18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cargo w Dzień dobry TVN

BamaBoyGRR • 2012-10-24, 15:42
Cargo to popularne miejsce palenia gumy w Warszawie/


wonsec

2012-10-25, 06:04
@up
to ja rozumiem, a nie parkingowcy ^^

wiesuaf

2012-10-25, 06:11
Informuję:

Wydarzenia na filmiku są z parkingu przy cmentarzu na Wólce. Dawne cargo jest zamknięte na cztery spusty i trzeba mieć stos przepustek żeby wjechać.

Garbatyx

2012-10-25, 06:17
zetek12 napisał/a:

ja pie**ole w grupie to k***a kozaki a na komendzie w pojedynke to każdy każdego by sypal p*zdy j***ne tatuś im odpala na nowe laczki a tym sk***ielom tylko zabawa w głowie bo w życiu nie maja pojęcia o robocie więc jako policjant od razu dowód bym im zawijał i jeszcze 1000 zł za za kozactwo pie**olone


Zamknij mordę głupia c**o...

wrocek

2012-10-25, 08:33
Zielona beta na początku to dawne auto Kuby Endlera. Widzę też Marcina W. i innych zawodników DMP :) Na szczęście nie upalają, tylko oglądają :)

kr...........81

2012-10-25, 08:45
wiocha jacyś malowani chłopcy w marnych autkach przy disco polo ha ha żenada

rafalcio91

2012-10-25, 08:50
"Wszystko wyćwiczone" i napie**ala jedną ręką jakby szybę mył. Najpierw niech się nauczy składać ręce na kierownicy...

tabaraba

2012-10-25, 08:53
ot ciekawoska muzyczna:
gangstery w beemwu - disco polo
stróże prawa - rap

okrzej

2012-10-25, 10:13
Nie no to co było w Tefałenie to żenada. A później cała Polska mówi że w Warszawie same wieśnioki mieszkają...

wielq

2012-10-25, 10:25

kosaplaymaker

2012-10-25, 11:20
wielq napisał/a:



Ale B-boy'a to chyba z Anemią mają :)

Dalione

2012-10-25, 11:24
Marshal napisał/a:

@up
Zgaduje ze jestes z Krakowa albo Poznania...



Masz coś do Krakowa to :idzwch*j:

wowwe.kuba

2012-10-25, 12:02
Ja pie**ole zwykła zawiśc i zazdrość przemawia przez tych użytkowników, ktorzy hejyuja taki filmik. Widać nigdy nie uczestniczyliście w dobrym zlocie gdzie odcinka lub jaranie kapcia to norma i po to sie to robi. To waskie grono którzy ciesza sie własna zajawka. !!! I to jest najwazniejsze, a to ze zycie jest niesprawiedliwe to musisz sie pogodzic juz przy narodzinach jedni maja ciapy wiecej drudzy mniej. i to tylko twoj pech ze nie wysrała Cie bogata rodzinka. Wiec jak chcesz to zapie**alaj za najmniejsza krajowa i my dalej db sie cieszyli palona guma ! Bo czlowiek bez zainteresowań jest nikim. a w twojim przypadku jest to tylko zainteresowanie ludzkim liksusem bo nie kazdy ma na takie rzeczy kase ! pozdrawiam i chcialbym przedstawic przykład F1. Wiecie jakie tam jest marnotrawstwo pieniedzy!!? to jak juZ cos startujcei hejty z zażaleniami do polsatu, ze transmituje taki orgie ! to was nie boli ????

JAN PALONY

2012-10-25, 14:04
z Cargo zrobił się straszny festyn, banda naj***nych wieśniaków zostawiających syf. Mam nadzieję przenosiny do Wólki poprawiły sytuację.

Marshal

2012-10-25, 14:32
@Dalione

W zaden sposob
Tylko tamten Pan wyraza sie w tonie ktory to sugeruje - sie znaczy hate na Wawe

ga...........ro

2012-10-25, 16:26
To jest polska.. zawiść i nic więcej. Pały przyjeżdżają i sypią mandatami bo teren prywatny. Jak w polsce nie ma praktycznie żadnego toru czy czegokolwiek do sportów motorowych to niestety muszą sobie szukać innych miejsc. Jak władzy zależy na pożądku na ulicach to niech dają możliwości w naszym pięknym kraju do rozwijania swoich pasji w legalny sposób.