18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cannabis Prohibition: The End of an Era (New Documentary)

ja...........or • 2014-01-17, 23:02



Nowy dokument mam dzieje ze nie było (tak szukałem po tagach)

Po angielsku.

ulifont

2014-01-18, 01:39
hmm powiem tak : proszę już nie wrzucać artykułów o gównie, bo znowu zacznie tu śmierdzieć.dziekuję

Tassadar

2014-01-18, 15:16
Podejrzewam że się nie wiele zmieni przez to. Aczkolwiek, na samej marichuanie może się nie skończyć, zaraz pójdzie koks i cała reszta. Niech się zaćpiewają na śmierć póki co daleko nam do tego, na szczęście

GrenAcid

2014-01-18, 15:22
@Ulifont
Sam jestes gownem hipokryto, jak piwko ci skasuja to tez bedziesz siedziec cicho? czy tylko szczekasz bo jestes j***nym cebulakiem i wk***ia cie jak inni czerpia z czegos przyjemnosc?

@Tassadar
Nadal nie widze problemu....jak ktos teraz chce to tez moze sie zacpac na smierc i zakazy czy nakazy mu w tym nie przeszkodza, prawda jest taka ze wszystko jest dla ludzi ale trzeba znac umiar.


Jestem za, legalizowac ale kontrolowac i ganiac tych co zlamia prawo. Piwko i skrecik.

PS. 10:55 Zajebista dziewczyna:)

ulifont

2014-01-19, 09:52
GrenAcid spinasz poslady,że aż rzygać się chce. Wrzuca tu jeszcze 200 razy bandy pojebów chcącej legalizacji, mnie to wali chcesz to ćpaj ,ale nie wrzucać tu gówien to propagujących, jak zalegalizują to się obudze rano będę widzieć ciula z blantem, wsiąde do autobusu i zobacze nacpanych małolatów, starczy,że widzę już naj***nych,kolejnego syfu niepotrzeba, ale jak sie jest niedojebem życiowym to trzeba ćpać i pokazywać to innym jakie to jest fajne

ja...........or

2014-01-19, 12:25
W sumie masz racje tylko nie wiem czy wiesz dlaczego ziolo jest nielegalne ja tez uwazam ze nie powinno sie jarac jaralem dlugo i wiem ze uzaleznia jak wszystko inne chodzi tylko oto ze ludzie ktorzy chca zajarac musza kupywac ptzewalone chemiczne gowno od ludzi ktorzy trzymaja to w gaciach. Druga sprawa to firmy farmaceutyczne ktore wiedza o sile leczniczej bo z ziola nie tylko haj sie robi mozna zrobic j***ne gazy i bandaze papier i w ch*j innych rzeczy nawet ciuchy ale ktos na tym trzyma lape niestety.

ulifont

2014-01-19, 12:30
jamienator o i z tym się zgadzam, nawet nie wiesz jak Cię rozumiem , legalizacja w celach farmaceutycznych i przemysłowych=tak ,dla ćpunów= nie!

Tassadar

2014-01-19, 19:15
GreenAcid, wódke możesz kupić w każdym sklepie, kokainy raczej nie dasz rady, mimo że oba te środki uzależniają z tym że koka ma raczej gorszy wpływ na człowieka niż wódka, trudniej wykryć naćpanego niż nachlanego. Wiadomo że zależy w jakim stopniu, może i wtedy te wszystkie ćpuny zaćpały by się na śmierć i było by lepiej a może z kraju zrobiło by się większe bagno niż jest, wiem że ciężko było by ale jednak istnieją takie kraje jak Pakistan np.

el...........wy

2014-01-20, 00:44
Jakim prawem w ogóle ktoś mówi, że nie powinno się jarać. Nie chcesz to nie jaraj, ale nie zabraniaj mi tego robić. Szkodliwość palenia zarówno dla palącego (co i tak jest tylko i wyłącznie jego sprawą, ewentualnie rodziny), jak i dla otoczenia jest znikoma, a jak ktoś ma łeb na karku i nie przesadza z tym, to jest właściwie żadna.
Poza tym , rozbraja mnie logika z dupy ludzi, którzy myślą, że jak będzie coś legalne , to zaraz wszyscy to będą robić. To tak jakbym powiedział, że od jutra paczka fajek po 2 zł i wszyscy będą palić. Czysty idiotyzm. Niech każdy, do póki nie naruszy wolności innej osoby, robi to , co lubi.