18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cannabis Cup

ksio • 2012-12-13, 10:47
Coś dla kumatych .


Na złość przechlanym mózgom i wszystkim ograniczonym ludziom.
Pohejtujcie sobie.

noe82

2012-12-13, 15:24
widzieliście żeby degustatorzy alkoholu byli tak samo transparentni jak wyznawcy trawiszcza?

MUodyy

2012-12-13, 15:25
ksi3dzu napisał/a:

NIECH KTOŚ LEPIEJ MI POWIE CO TO ZA NUTA W TLE, A NIE pie**olICIE, A GÓWNO WIECIE.


Na youtube możesz znaleźć to pod nazwą "It's a pity - DJ Jacques (WBLK)"

a jeżeli interesuje Cie również oryginał to proszę :)

Nie lubię filmików z takich eventów, bo mi się strasznie jarać po nich chcę :)

Lordzik92

2012-12-13, 15:32
Wszystko jest dla ludzi, tylko wiekszosc wypowiadajacych sie nie ma w ogole pojecia o czym pisze. Jedni poprawni politycznemu systemowi, drudzy majacy sie za wyzwolonych palaczy ulicznego syfu co nie ma za wiele wspolnego z towarem prezentowanym na filmiku. Tak samo z innymi uzywkami. Dzieci sa szczesliwe ze kupily mega mocny koks za 150zl a w rzeczywistosci bylo to rc z lidokaina... Dlatego jestem za zalegalizowaniem wszystkiego nie tylko uzywek, ulice oczyszcza sie z dilerow, dzieci nie beda mialy wstepu do coffeshopow, towar nie bedzie zanieczyszczony jakims syfem ktory jest 1000% bardziej szkodliwszy od narkotyku a debile sie przecpaja z mnogosci legalnego stuffu.

Piechur23

2012-12-13, 15:41
Nie zauważyłem żeby tematy o marihuanie spotykały się tu z dużym entuzjazmem więc po co je wrzucacie? Chcecie palić to palcie, ale nie zawracajcie tym głowy innym. To zaczyna być trochę tak jak z tymi pedałami, nie jest to tak irytujące dopóki się o nich nie słyszały i walą się w srake w zaciszu swojego domu ale jak wychodzą z tym na ulice i to manifestują to ma się ochotę ich zmasakrować.

slep21

2012-12-13, 15:43
palenie to nie ćpanie DOWNY ...

ja...........03

2012-12-13, 15:54
wszystko o trawce w polityce ma taki sens żeby dużo ludzi paliło tak jak teraz
wyrośnie pokolenie tępych mułów którymi jak wiadomo łatwo manipulować a o to chodzi każdemu politykowi

lie

2012-12-13, 16:11
O k***a JAKIE TOPY!

noe82

2012-12-13, 16:20
@slep21
cyt.
-"..palenie to nie ćpanie DOWNY ... "

piwo to nie alkohol, to napój gaszący pragnienie, u niektórych jedno a u innych cała krata DOWNIE


GreenRed

2012-12-13, 16:21
Większość sk***iałych pajaców co tu się wypowiada że palenie to "ćpanie" to pewnie w życiu nie widziało na żywo kotka skuna na oczy nie mówiąc o paleniu..taki macie z tym problem? coś Cię wk***ia to po prostu nie patrz i nara a nie ch*ja wiecie w dupie byliście gówno widzieliście a robicie za experta..a teraz ja ide się "naćpać" a wy zachlejcie swoje mordy i idźcie się pruć do wszystkich o nic.Peace

KidekDynamitek

2012-12-13, 16:22
up
Czytając twój post zastanawiam się jak duże uszkodzenia w mózgu powoduje twoje palenie.

unconscious

2012-12-13, 16:32
"typowe tłumaczenie narkomana - "przechlane mózgi" - żałosne przy*ebanie się typowego katola...

"narkoman" jak nazywasz kogoś kto niezależnie od tego czy pali raz na miesiąc czy codziennie, jego sprawa, po **uj sie przy*ierdalasz ?! przynajmniej jest "narkomanem" z wyboru w przeciwieństwie do ciebie, który zostałeś namaszczony ścierwioną wodą i tkwisz w tym rzekomo cnotliwym gównie po dziś dzień...

niech ci ziemia lekką będzie

amen

Proximate

2012-12-13, 16:35
Omińcie 3:43-3:48 tak mniej więcej ;)

MUodyy

2012-12-13, 16:38
KidDynamite napisał/a:

up
Czytając twój post zastanawiam się jak duże uszkodzenia w mózgu powoduje twoje palenie.


I właśnie dlatego legalizacja jest potrzebna od zaraz, żeby ograniczyć ta całą chemię! Najarał się chłopak "gówna spod trzepaka" i zaczyna mu odbijać.. Zapalić ziółko z własnej uprawy to czyta przyjemność!