18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Całuśny 50 Cent

CrazyEdek • 2013-02-25, 16:38
Cmok!


liana

2013-02-25, 17:00
Nie dziwie się obrzydzeniu reporterki,w końcu nie codziennie goryl stara cie pocałować.

BongMan

2013-02-25, 17:10
@up
Ten goryl ma tyle hajsu że 11 na 10 kobiet by odruchowo przed nim nogi rozłożyło.

Anarchangel

2013-02-25, 17:20
BongMan napisał/a:

@up
Ten goryl ma tyle hajsu że 11 na 10 kobiet by odruchowo przed nim nogi rozłożyło.


Zatem gratuluje ci dziewczyny, siostry, koleżanek, mamy, babci... etc.
edit: @nata77, za ile rozkładasz nogi? Jaka jest twoja minimalna cena, za którą się puszczasz?

HotSzot

2013-02-25, 17:36
@up
sfrustrowany prawiczek nie zrozumial metafory ;)

BongMan

2013-02-25, 18:13
Anarchangel napisał/a:

Zatem gratuluje ci dziewczyny, siostry, koleżanek, mamy, babci... etc.


Jest niepisana zasada, że wszystko złe co mówi się o kobietach, nie dotyczy naszych matek. Babci chyba też. Siostry nie mam, życie seksualne koleżanek to ich sprawa, a co do dziewczyny, to ostatnia jaką miałem była takim k***iszczem, że Sasha Grey i Jenna Jameson to przy niej cnotki ;) A co do obecnej, to ta sama zasada co do matki i babci.

Anarchangel

2013-02-25, 20:08
mrsatan napisał/a:

@up
sfrustrowany prawiczek nie zrozumial metafory ;)



może po prostu, w przeciwieństwie do ciebie, wiem co to jest metafora? ...wiem także czym jest projekcja sfrustrowany prawiczku

BongMan napisał/a:


Jest niepisana zasada, że wszystko złe co mówi się o kobietach, nie dotyczy naszych matek. Babci chyba też. Siostry nie mam, życie seksualne koleżanek to ich sprawa, a co do dziewczyny, to ostatnia jaką miałem była takim k***iszczem, że Sasha Grey i Jenna Jameson to przy niej cnotki ;) A co do obecnej, to ta sama zasada co do matki i babci.



Kiedyś używając dużego kwantyfikatora w podobnej kwestii, nie kończąc myśli regułką "z wyjątkiem naszych bliskich oczywiście" - zarobiłbyś soczystego strzała w pysk (bez pytania/ostrzeżenia) w wielu środowiskach subkultury lub recydywy (w więzieniu podejrzewam, do dzisiaj można zostać dz**ką za podobnie nieprzemyślaną kwestię - brak szacunku do własnej matki jest tam zwykle istotną cechą frajera). Użyta przez ciebie figura retoryczna ma nieco większy zakres od ogólnego kwantyfikatora... Choć może rzeczywiście czasy się zmieniły i szacunek następnych pokoleń do kogo/czego-kolwiek został bezpowrotnie utracony (czego nie wiem, bo statystuje teraz w innych bajkach)

BongMan

2013-02-25, 20:16
Rodzinę, a zwłaszcza matkę szanuję i kocham ponad życie, więc nigdy bym nie obraził. Ani swojej, ani czyjejś. Nawet debilnym powiedzonkiem "twoja stara", popularnym wśród wszelakiej maści zjebów i gimbusów. Osobiście uważam, że za takie coś też powinno się walić w pysk.

DominikJas

2013-02-25, 21:04
Że jeszcze nikt nie zapytał... :) Co to za nutka leci? :P

koras1897

2013-02-25, 21:09
Kurde nawet kiedyś go lubiłem, ale stracił w moich oczach bo to najzwyczajniejszy wypromowany produkt do robienia pieniędzy.

ja...........91

2013-02-25, 21:15
I ta mina na koniec:
"Haters Gonna Hate"

DominikJas

2013-02-25, 21:20
Savant- Fuck Nexus:) Jak by kto szukał :)

1488

2013-02-25, 21:20
murzyn przytula gruby szmal i ma wszystko w czarnej dupie a debilne białasy ciągle pomagają afryce.

sunatisaj

2013-02-25, 21:23
co z sadolem się dzieję, najlepiej to dla niektórych przeglądający ten rozrywkowy serwis byłoby puszczenie romansidła, kawka i kolega obok...;/ PYTAM SIĘ GDZIE jest cierpienie, mordy, napaście, wypadeki, bijące się stado goryli, obrzydzenie?????!!!!!

ko...........rz

2013-02-25, 21:25
Akurat od Fifa się odjebcie jak macie go nazywać gorylem etc. Gość ma głowę do interesów, rocznie to dziesiątki milionów dolarów, z czego muzyka to tylko ułamek. A to, że laski się na niego pchają to na pewno częściowa zasługa kasy, ale gość ma status, a to też się liczy.