18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Całkiem wielki "Lolek"

WhyMe? • 2012-02-08, 23:42


Jak byś miał takiego loleczka to byś go spalił czy sprzedał? :mrgreen:

Pl...........us

2012-02-11, 22:00
Znowu narkotyki, to jakaś nowa moda? Może lepiej spiąć poślady i wziąć się za jakąś robotę :hitler:

Lipo

2012-02-11, 22:11
znowu narkotyki, wy chyba nie macie co robić

ed...........k6

2012-02-11, 22:59
Ta... filter 15 g bletki ze 3g slina 1g i pewnie ze 10g teksu :D

reo320

2012-02-12, 04:28
osiek92 napisał/a:

wpie**olilbym ci nim za taki kretynski temat ;-)

gimbus

ja...........03

2012-02-12, 09:23
tuśka to rocznik 95... pozdro , 3/4 ludzi piszących o używkach to jeszcze dzieci ^ ^ ten portal całkowicie powinien być od 18 lat wq mnie !

zostaniesz tępym głąbem albo czymś pokroju zombie ty i reszta Gównarzerii

co wy się k***a zgadaliście do ch*ja z tą nieszkodliwością trawki !! niestety ch*ja wiecie szczyle , w necie serwuje się info które ma dawać duże zyski , bo nikt tego nie kontroluje mogę dodać ja jako diler albo producent by był zysk i jako doktor że szkodzi kurewsko
niestety wy na tym etapie nie znacie pewnych mechanizmów tego świata :) )

znam całe ekipy które siedziały w niederlandach i raz-kilka razy w tygodniu jarały .... potem jarali nawet przed i podczas przerwy w robocie i jak im skoczyła tolerka to żeby móc zatrybić w realnym świecie musieli spalić po gramie mocnego stuffu z rana bo inaczej stany depresyjne , myśli samobójcze , brak motywacji że wstajesz i nie chce ci się iść do roboty , całkowita bierność ... , utrudnione zapamiętywanie , zj***na koordynacja ruchowa itd

Stajesz się dobrowolnym zombie które sponsoruje bogatego gangstera a on sponsoruje treści o nieszkodliwości ku uciesze tęgich głów bo one pragną by wszyscy poddani nie mogli myśleć krytycznie i byli bierni

chinchil

2012-02-12, 18:16
jaras0303 napisał/a:

tuśka to rocznik 95... pozdro , 3/4 ludzi piszących o używkach to jeszcze dzieci ^ ^ ten portal całkowicie powinien być od 18 lat wq mnie !

zostaniesz tępym głąbem albo czymś pokroju zombie ty i reszta Gównarzerii

co wy się k***a zgadaliście do ch*ja z tą nieszkodliwością trawki !! niestety ch*ja wiecie szczyle , w necie serwuje się info które ma dawać duże zyski , bo nikt tego nie kontroluje mogę dodać ja jako diler albo producent by był zysk i jako doktor że szkodzi kurewsko
niestety wy na tym etapie nie znacie pewnych mechanizmów tego świata :) )

znam całe ekipy które siedziały w niederlandach i raz-kilka razy w tygodniu jarały .... potem jarali nawet przed i podczas przerwy w robocie i jak im skoczyła tolerka to żeby móc zatrybić w realnym świecie musieli spalić po gramie mocnego stuffu z rana bo inaczej stany depresyjne , myśli samobójcze , brak motywacji że wstajesz i nie chce ci się iść do roboty , całkowita bierność ... , utrudnione zapamiętywanie , zj***na koordynacja ruchowa itd

Stajesz się dobrowolnym zombie które sponsoruje bogatego gangstera a on sponsoruje treści o nieszkodliwości ku uciesze tęgich głów bo one pragną by wszyscy poddani nie mogli myśleć krytycznie i byli bierni




Ciebie to chyba nikt nie lubi jak taki zawsze poprawny jestes ;) nieomieszkales pochwalic sie jakich to masz znajomych a pewnie oni nawet ci czesc nie mowia ;)

Zreszta ch*j cie to boli czy beda palic czy nie ci co maja palic beda i sami sie wykoncza wiec to nie twoj problem znalazl sie kolerny osobnik ktory chce sprowadzac ludzi na dobra droge ;) ehhhh