18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Całkiem niezły bałagan...

~DMT • 2021-10-08, 22:19
Niech to dla was drogie dzieci, będzie przestrogą...




RYHOO

2021-10-08, 22:27
nie wszyscy mieli szczęście i jeszcze żyją

CoJaTamKurwaWiem

2021-10-08, 22:43
Ale jak szybko wycieczkę ze zwiedzaniem zorganizowali.....
Ciekawe po ile bilety szły...?

C0C0JUMBO

2021-10-08, 23:00
Janusz wyklepie i powie ze właściciel nie chciał sprzedać aż do śmierci :mrgreen:

dudidudi

2021-10-09, 00:15
ci jak k***a odchylaja drzwi żeby na ofiary popatrzeć :lol:

Kaszakisza

2021-10-09, 02:06
Pewnie jechali szybko ale bezpiecznie. :D

Tryper

2021-10-09, 03:17
Bardziej materiał na harda.

MajsterCF

2021-10-09, 08:11
TOYOTA - leader niezawodności.

Kamklo4215

2021-10-09, 09:33
k***a było se mniejszą puszkę po sikach pająka kupić xd tanie, małe, ekonomiczne ch*j z tym..... Jak takim nocnikiem w coś pie**olniesz to tylko raz ....
Auto ma mieć dwie tony i 5m długości - jak ktoś nie szanuje własnego życia to niech dalej jeździ 900kilogramowym kiblem na kołach który po zderzeniu z psem wygląda jak po jebnieciu w drzewo :-P

BigLebovsky

2021-10-09, 17:40
Kamklo4215 napisał/a:

k***a było se mniejszą puszkę po sikach pająka kupić xd tanie, małe, ekonomiczne ch*j z tym..... Jak takim nocnikiem w coś pie**olniesz to tylko raz ....
Auto ma mieć dwie tony i 5m długości - jak ktoś nie szanuje własnego życia to niech dalej jeździ 900kilogramowym kiblem na kołach który po zderzeniu z psem wygląda jak po jebnieciu w drzewo



Wypowiedź eksperta. Zakończyłem czytanie na słowie iksde. Wracaj do kuchni bo ci płaki z mlekiem stygną.

baronturbina

2021-10-09, 20:09
Ciężko będzie wyklepać ale na Podlasiu dadzą radę.

wonszo

2021-10-10, 22:18
Kamklo4215 napisał/a:

k***a było se mniejszą puszkę po sikach pająka kupić xd tanie, małe, ekonomiczne ch*j z tym..... Jak takim nocnikiem w coś pie**olniesz to tylko raz ....
Auto ma mieć dwie tony i 5m długości - jak ktoś nie szanuje własnego życia to niech dalej jeździ 900kilogramowym kiblem na kołach który po zderzeniu z psem wygląda jak po jebnieciu w drzewo



No tak, bo przecież każdemu muszą się podobać ew. musi każdego stać na SUVa dla krótkoch*jowców.

Ojciec daje Ci pojeździć tym waszym Golfem 3ką, czy jeszcze bez prawka takie pie**olety piszesz?

metyoo

2021-10-12, 15:47
wonszo napisał/a:

No tak, bo przecież każdemu muszą się podobać ew. musi każdego stać na SUVa dla krótkoch*jowców.
Ojciec daje Ci pojeździć tym waszym Golfem 3ką, czy jeszcze bez prawka takie pie**olety piszesz?



to tobie chyba gulfiarzu żal dupę ścisnął! chłop dobrzy prawi, takie piździki to do jazy po parkingu, a nie po drogach!

Kamklo4215

2021-10-31, 09:30
BigLebovsky napisał/a:

Wypowiedź eksperta. Zakończyłem czytanie na słowie iksde. Wracaj do kuchni bo ci płaki z mlekiem stygną.



Idź przepalić Tico czy sejczento zwał se w nim bo tanio jeździ biedaku pie**olony nierobie

wonszo napisał/a:

No tak, bo przecież każdemu muszą się podobać ew. musi każdego stać na SUVa dla krótkoch*jowców.
Ojciec daje Ci pojeździć tym waszym Golfem 3ką, czy jeszcze bez prawka takie pie**olety piszesz?



Twój stary mi daje pojeździć polonezem od kiedy mu go z prothem zapoznałem i teraz został bohaterem jego filmików na sadolu
PS ostatnio mówił że może Ci tego poldolota zostawi jak mu berło pie**olisz po r*chaniu psa