18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

całkiem logiczne

nowynick • 2017-03-06, 09:18


tak mi się przypomniała wczorajsza wypowiedź jakiejś uczestniczki, że trasa marszu jest w kółko, bo muszą w kółko przypominać swoje żądania, moim zdaniem żaden facet nie powiedział im dokąd mają pójść ;)

saves

2017-03-06, 17:54
Lewacka logika:
Wycinać drzewa - absolutnie!!!, płody - jak najbardziej.

"Nie jestem żywym inkubatorem". A co? Pani używa kalendarzyka małżeńskiego i obserwuje śluz z pochwy? Czy ta tępa p*zda nie słyszała choćby o prezerwatywie?

janlew

2017-03-06, 17:55
qanciastic napisał/a:

Nowy wiek emerytalny w ramach równouprawnienia:
...
Feministki 70 lat


... kamieniołomów !!!

Sabajone

2017-03-06, 18:10
Tylko tak w sumie to ja nie wiem o co one walczą? :wtf: Przecież żaden normalny chłop tego r*chał nie będzie. Raz że brzydkie a dwa że naj***ne we łbie jak u cyganki w tobołku. Może one jakiegoś doszkolenia potrzebują że straponem to za ch*j się nie da kogoś zaciążyć? :wtf:

emperorzbigniew

2017-03-06, 18:21
Zamiast łazić po tych manifach to by ludzie sobie w domu porobili to i owo dla uciechy. I by im od razu ciśnienie zeszło.

Nienawistnik

2017-03-06, 18:34
ddss napisał/a:

No tak, bo przecież jeśli kobieta będzie chciała zostać kotem to mamy nową płeć lub mrówką.

A teraz zagadka, ile mamy płci ?



Dwie, bo reszta to nie płci tylko jakieś chore gówno wymyślone przez jakichś psychopatów i innych pojebów.

mygyry

2017-03-06, 18:42
Czy jest jakiś większy akt pantoflarstwa, niż iść ze swoją feministką na marsz z takimi durnymi tekstami?

t3tsu

2017-03-06, 19:16
Dlaczego baba ma jeden zwój mózgowy więcej od kunia? żeby nie piła wody z kubła jak napie**ala podłoge na kolanach!

Black-Sheep

2017-03-06, 19:46
qanciastic napisał/a:

Nowy wiek emerytalny w ramach równouprawnienia:
Kobiety 60 lat
Mężczyźni 65 lat
Feministki 70 lat



Największe polskie organizacje nazywające siebie feministycznymi są za zrównaniem wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn na poziomie 65 lat.

saves napisał/a:

Lewacka logika:
Wycinać drzewa - absolutnie!!!, płody - jak najbardziej.



Pro tip: zasada celowości działania.
Poza tym, gdyby lewacy walczyli o prawo do życia szyszki to wtedy byłoby adekwatne porównanie. ;)

Sabajone napisał/a:

Tylko tak w sumie to ja nie wiem o co one walczą? :wtf: Przecież żaden normalny chłop tego r*chał nie będzie. Raz że brzydkie a dwa że naj***ne we łbie jak u cyganki w tobołku. Może one jakiegoś doszkolenia potrzebują że straponem to za ch*j się nie da kogoś zaciążyć? :wtf:



Ja r*chałem, jest zresztą bardzo dużo ładnych feministek które wpasowują się nawet w konserwatywny kanon piękna. ;) Zresztą wolę też takie które są trochę kumate, a takich najwięcej wśród lewicy.
To tylko jakieś korwinistyczne sp***olenie które wmawia wygląd poglądom.

voidinfinity

2017-03-06, 20:00
Zmasowany atak szahidów karakana na przejaw demokracji innej niż tej odgórnie sterowanej z nowogrodzkiej :amused:

Każda próba zdominowania całego społeczeństwa przez swoją sp***oloną ideologię skończy się niepowodzeniem. Tylko kompromis, respektowanie innych poglądów.

Ale co ja tam wiem, pisda już raz przepie**oliła z tego powodu - widać szykuje się powtórka.

Ba...........yk

2017-03-06, 21:30
A w tle: pokaż sobie rów

bloodwar

2017-03-06, 21:31
Koleś w prawym dolnym rogu bosko zrobił minę "Boże! Ty widzisz i nie grzmisz?"

Adae

2017-03-07, 00:38
Debile, z jednego ekstremum w drugie.

Chetnie porozmawialbym z kazdym debilem o tym w jaki sposob lamane jest w Polsce prawo, konstyrucja, regulaminy i ogolnie uznawane prawa demokratyczne.

Minister sprawiedliwosci jest prokuratorem generalnym i zwalnia sedziow z innymi pogladami - jakim trzeba byc niedojebem, zeby plasowac sie po stronie tego rzadu.

Olbrzymim niedojebem trzeba rowniez byc zeby ustawiac sie za dzidami i pedalstwem, ktore swoje choroby psychiczne probuje wpisac w ramy normalnosci.

Jedni i drudzy sa ubodzy i nie posiadaja zdolnosci samodzielnego myslenia. PiS trzyma sie poparcia tylko dzieki daniu hajsu patologii (ktory juz sie skonczyl) i temu, ze opozycja to lewo zjeby ktorych nikt w Polsce nie chce.

Tusk wroci i pozamiata ten bajzel normalnoscia, tak jak to zrobil w 2007 - gdy Platforma byla partia pluralistyczna z roznymi pogladami.

eMJay8086

2017-03-07, 00:56
"Stop dyktatury kobiet!"

dzorczKlunej

2017-03-07, 07:00
Adae napisał/a:

Tusk wroci i pozamiata ten bajzel normalnoscia, tak jak to zrobil w 2007 - gdy Platforma byla partia pluralistyczna z roznymi pogladami.



Następny debil który wierzy że PO jest alternatywą dla PiS. Ja pie**olę :trzesieee: