18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Całkiem dobra balustrada z 1939 na budynku sądu.

zavafoj • 2011-05-04, 22:03
Zauważone podczas spaceru.


Byłem pewien, że czegoś tu brakuje... :




PS: To nie fake. To fail.

:idzwch*j:

[ Komentarz dodany przez: Centurion: 2011-05-05, 22:54 ]
Zdjęcie pochodzi z Sierpca
Link na Google Maps: http://tinyurl.com/3bfcafo

Serdecznie dziękuję autorowi tematu za uzupełnienie informacji, pozdrowienia dla Wykopu ;)

GęsiorSB

2011-05-05, 17:50
nie, ale wszyscy wiedzą że to indyjski znak szczęścia.
no chyba, że nie wiedzą, to bardzo mi przykro.

Åmmol

2011-05-05, 18:15
GęsiorSB napisał/a:

nie, ale wszyscy wiedzą że to indyjski znak szczęścia.
no chyba, że nie wiedzą, to bardzo mi przykro.



Ale nazistowski orzeł czy swastyka? Jeśli to drugie, to wiedź ze ma znacznie więcej znaczeń, jednak wujek Adolf przyczynił się do utożsamiania owego znaku tylko z jego ideologią, a tego raczej nie zmienisz. I szczerze wk***ia mnie pseudo-inteligencja, która uważa że znając choćby jedno inne znaczenie swastyki jest w ch*j mądra, reszta to plebs. Takie czasy swastyka=nazi.

GęsiorSB

2011-05-05, 19:52
Ammol napisał/a:



Ale nazistowski orzeł czy swastyka? Jeśli to drugie, to wiedź ze ma znacznie więcej znaczeń, jednak wujek Adolf przyczynił się do utożsamiania owego znaku tylko z jego ideologią, a tego raczej nie zmienisz. I szczerze wk***ia mnie pseudo-inteligencja, która uważa że znając choćby jedno inne znaczenie swastyki jest w ch*j mądra, reszta to plebs. Takie czasy swastyka=nazi.


wybacz Ty najwyższy i najinteligentniejszy (bez pseudo) znawco nazistowskich znaków. tak na prawdę to faktycznie chodziło mi o nazi orła, bo przecież ten znak wywodzi się z indii i przynosi szczęście.
tak, doskonale wiem, że swastyka ma od ch*ja więcej znaczeń i od cholery odmian, ale i tak dla Ciebie jestem plebsem i pseudointeligentem prawda?
i love haters!

MdoN

2011-05-05, 20:03
@up
ch*ja wiesz a pie**olisz, swastyka była używana w wielu kulturach starożytnych, nie tylko w Indiach. w starożytnych Chinach swastyka była symbolem boga słońca, inkowie i ci inni również jej używali, nie mówiąc już o celtach, rzymianach, germanach, japończykach a to wszystko set set set set set lat temu. nawet Polacy jej używali w na odznakach, herbach i odznakach pułków itp. nie mając zielonego pojęcia co to są indie. swastyka jest symbolem szczęścia, dobrobytu, urodzaju i wszystkiego co 'dobre i fajne' temu Adi sobie ją 'przywłaszczył'.

GęsiorSB

2011-05-05, 20:44
MdoN napisał/a:

@up
ch*ja wiesz a pie**olisz, swastyka była używana w wielu kulturach starożytnych, nie tylko w Indiach. w starożytnych Chinach swastyka była symbolem boga słońca, inkowie i ci inni również jej używali, nie mówiąc już o celtach, rzymianach, germanach, japończykach a to wszystko set set set set set lat temu. nawet Polacy jej używali w na odznakach, herbach i odznakach pułków itp. nie mając zielonego pojęcia co to są indie. swastyka jest symbolem szczęścia, dobrobytu, urodzaju i wszystkiego co 'dobre i fajne' temu Adi sobie ją 'przywłaszczył'.


powinni dodać oddzielną czcionkę do sarkazmu. dobra panowie, nie chce mi się, bo wiadomo, że w internecie każdy musi mieć swoje ostatnie słowo.

swater

2011-05-05, 20:47
a można wiedzieć skąd fotka? szwagier już palnik grzeje
ps. wykop k***A

mack_k

2011-05-05, 22:27
ja wiem gdzie to jee i to ruskie budowali