18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Całe życie pod górę

~Beny • 2020-02-20, 08:42
Bez wyjątku


koras24

2020-02-20, 13:10
Wiewór napisał/a:

Rudy, karzeł i jeszcze głupi.
To jest dowód na brak boga bo żaden nie był by tak okrutny.



Może ma poczucie humoru.

dr.goebbels

2020-02-20, 13:25
Piszta co chceta ale wyyebał koncertowo. Tak śmiesznie nawet.

coincrush

2020-02-20, 13:30
U Kossakowskiego jest 5 takich. Dać im po takiej zabawce i obserwować...

wertyh

2020-02-20, 14:02
rudy karzeł z downem, tego jeszcze nie grali :D

wilkoala

2020-02-20, 14:29
Szybki306 napisał/a:

Pierwszy raz jak na tym próbowałem jeździć
Mówię noł łej faken szit, ale po 3 godz opanowujesz odruch wywrotki pochylasz się i jedziesz ważne aby nie być spietym, musisz być wyluzowany jak te murzyny z chłopaków nie płaczą xD



Mnie to zajęło pół godziny i byłem naj***ny.
Nie wsiadłbym z tobą do samochodu.

marekdbr

2020-02-20, 15:45
rudy, karzeł, deskorolka - wszystko w temacie

krasnal_hałabała

2020-02-20, 16:15
radek225 napisał/a:

Rudy upośledzony karzeł. Jeszcze się okaże, że ma mikropenisa, jest żydem, pedałem i do tego weganinem.



Chciałbyś być Żydem, wierz mi, ja to wiem i ty to wiesz, piszesz tak bo zazdrościsz Żydom tego że mają wszystko a ty nie masz nic.

naitsyrk

2020-02-20, 20:39
Mimo wszystko i tak wygrał los na loterii, nie jest czarny,

radek225

2020-02-20, 21:57
Byku35 napisał/a:

A żyje i to lepiej niż ty



Byś się k***a zdziwił.

krasnal_hałabała napisał/a:

Chciałbyś być Żydem, wierz mi, ja to wiem i ty to wiesz, piszesz tak bo zazdrościsz Żydom tego że mają wszystko a ty nie masz nic.



Bys się k***a zdziwił. Mam tyle, ile potrzebuję do całkiem wygodnego życia. Może żydki srają hajsem, ale od momentu jak żydki istnieją, nikt ich k***a nie lubił i nie chciał mieć u siebie. Wyj***li ich z Egiptu, nie chcieli ich w starożytnej Grecji, Rzymie, nigdy nie mieli swojego państwa. A jak mieli to napie**alali się między sobą, bo nie tworzyli jednolitego państwa, tylko porozbijali się na państewka (12 plemion Izraela). Niby mieli kasę, a zawsze mięli pod górę. W czasie epidemii dżumy oskarżano ich o roznoszenie zarazy, zatruwanie studni i palono ich w dołach. Przez wieki byli oskarżani o wszystko, co najgorsze, a wrota do piekła rozwarły się w czasie II w.ś, kiedy to Hitler ze swoją kliką wysyłał ich na obozy. Tak więc dalej chcesz być żydkiem? Bo jak pokazuje historia, kolejny holokaust to tylko kwestia czasu.

Bishamoth

2020-02-21, 05:43
MenSa napisał/a:

Masło maślane.



W dodadtku karzel i ma Zespol Down'a.....

MartweMurzyńskiePłody

2020-02-23, 00:34
radek225 napisał/a:

Rudy upośledzony karzeł. Jeszcze się okaże, że ma mikropenisa, jest żydem, pedałem i do tego weganinem.



no ale ważne że nie jest czarny nie?