18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hrodgar

2013-07-25, 14:06
Rok 2100, Europa, kiedyś zamieszkiwana przez mityczną białą rasę, ale zbyt duża tolerancja doprowadziła do ich wyginięcia, resztki tej razy znajduje się obecnie w rezerwacie zwanym Australią.

gruchens

2013-07-25, 14:40
Nazwij murzyna czarnym - jesteś rasistą.
Nazwij homoseksualistę pedałem - jesteś homofobem.

Nazwij białego białym szmaciarzem, czy białą chołotą; albo chrześcijanina zacofanym, ciemnogrodem, który z pewnością był r*chany w dzieciństwie przez księdza - nie ma sprawy, mów dalej.

^Wk***ia mnie to mimo że jestem agnostykiem.

sawass

2013-07-25, 15:53
^ popłacz sobie gdzieś w kąciku, a nie tutaj

gruchens

2013-07-25, 17:36
sawass napisał/a:

^ popłacz sobie gdzieś w kąciku, a nie tutaj



ssij kupę, trollu :*

go...........ek

2013-07-25, 18:54
Biali już w średniowieczu powinni wyeliminować czarnych i ciapatych no i skośnookich oni też nie potrzebni wtedy nie było by pojęcia rasizm bo wszyscy byli by biali i szczęśliwi

Dolan_Dusk

2013-07-25, 19:22
Zastanawia mnie gdzie kogo autor obrazka umieściłby w USA, śmierdzi mi to wszystko lekką wybiórczością faktów i uogólnianiem.

@gruchens
Sory ale trochę głupoty pierdzielisz.
jeszcze nie słyszałem żeby ktoś został okrzyknięty rasistą za nazwanie murzyna czarnym, a jak ktoś ciśnie po białych to raczej nie zauważyłem żeby był traktowany lepiej niż biały który ciśnie po czarnych. A co do nazywania homoseksualistów pedałami, to należy pamiętać że słowo ma wydźwięk pejoratywny i powinno być normalnie uznane za obrazę(ale bez oskarżania kogoś o homofobię, obraza to obraza i tyle). No i jeszcze obrażanie katolików, tu muszę przyznać ci rację, bo ostatnio wśród marginesu intelektualnego stało się modne wyzywanie osób o odmiennych poglądach ;P
Inna sprawa że niektórzy katolicy za obrazę biorą stwierdzenia typu "nie uważam że JP2 był święty ponieważ(i tu kilka bardziej lub mniej wierygodnych, ale zwykle uzasadnionych powodów), ale tych, tak samo jak ateistów którzy atakują ludzi za samo posiadanie innych poglądów, należy po prostu zlewać.

vedkonner

2013-07-25, 20:05
Murzyn mówi, że jest dumny z bycia czarnym - jest bohaterem.

Azjata mówi, że jest dumny z bycia żółtym - jest bohaterem.

Biały mówi, że jest dumny z bycia białym - rasistowski, arogancki, sk***iały prawiliniak, JEBAC GO.

Bad_Motherfucker

2013-07-25, 22:27
gruchens napisał/a:

Nazwij murzyna czarnym - jesteś rasistą.
Nazwij homoseksualistę pedałem - jesteś homofobem.

Nazwij białego białym szmaciarzem, czy białą chołotą; albo chrześcijanina zacofanym, ciemnogrodem, który z pewnością był r*chany w dzieciństwie przez księdza - nie ma sprawy, mów dalej.

^Wk***ia mnie to mimo że jestem agnostykiem.



I pedofilem, k***a, kto normalny myśli o r*chaniu w dupę przez księdza?

morbek

2013-07-25, 22:50
Poland - Home Of Tusk People :amused: