18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cała prawda o murzynach.

P3pE • 2017-04-09, 14:47
Nasz kolega sam przekonał się jacy są czarni :) Five Dolar Ku**a!

elfis

2017-04-10, 09:05
fortunately
baltazarrr
wiem że bezinteresowność , empatia a choćby zwykła przysługa są zjawiskami zanikającymi w Europie, na szczęście jeszcze nie wszędzie, myślę jednak żę Faza wie to lepiej choćby z racjii doświadczenia, dobrze wyjaśnia to
river013

Taka ciekawostka z życia, lata 90-te byłem z kumplem w Holandii, przez jakiś czas i tuż przed powrotem musieliśmy poczekać na kasę trzy dni, więc namiot i parking. Następnego dnia podjeżdza para starszych holendrów i pytają się czy jakoś mogą pomóc, nalegali ale pojechaliśmy do nich chociaż ryje umyć ciepłą wodą , dali wypasiony poczęstunek i też chcieli da kasę, jednak odmówiliśmy.Nie wyobrażam sobie podobnej sytuacji obecnie.

spinaczel

2017-04-10, 10:16
Może po prostu Ci czarni jeszcze tam mają we krwi to,że usługiwali białym i dostawali za to nagrodę.

RedIsGood

2017-04-10, 12:54
SirMajkel napisał/a:

tak jak opisuje faza chyba jest w każdym kraju turystycznym, za wszystko trzeba płacić, ale z tego co mogę porównać ludzie z Afryki rzeczywiście są w czołówce pod względem nachalności.



Wybierz się na Kaszuby. To są dopiero centusie ;-)

zygmunt151

2017-04-10, 17:59
w krajach Islamskich czuł się lepiej bo Islam nakazuje nawracanie, a łątwiej nawrócić kogoś na kim się robi dobre wrażenie. Tylko dlatego są mili.

koxu42

2017-04-10, 18:14
Ogólnie co do chytrości to uważam że najchytrzejsi są ci najbogatsi i najbiedniejsi. Ci po środku to połowa chytrusy a połowa dobrzy ludzie.