18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cadillac Escalade na bogato

Prze-moc • 2014-09-08, 19:54
Na bogato :shock:
W sam raz do obserwacji pod przedszkolem :wali:





Lexani Motorcars to firma specjalizująca się w przerabianiu pojazdów w niezwykle luksusowe limuzyny, która od 2010 roku prężnie rozwija się w Kalifornii. Jej ostatnim dziełem jest Cadillac Escalade.

Wnętrze olbrzymiego SUVa zmieniło się nie do poznania i teraz wygląda jak mobilne biuro i salon w jednym. W części pasażerskiej znajdują się dwa w pełni regulowane fotele wyposażone w podgrzewanie i opcję masażu, pokryte najwyższej jakości włoską skórą. Dodatkowo umieszczono dwa siedziska, przeznaczone na przykład dla ochroniarzy. Obsługa systemów znajdujących się na wyposażeniu odbywa się przy pomocy tabletów, a o komfort pasażerów dba także telewizor LED 3D. Dopełnieniem są wykończenia i akcesoria wykonane z 24-karatowego złota.


tablety dotykowe pełna elektronika i złoto a telefon stary na kablu :ciasteczkowy2: ?


Źródło : http://www.adrenalinemotorsport.pl/aktualnosci/n,oblednie-luksusowy-cadillac-escalade-od-lexani-motorcars

JA...........or

2014-09-08, 19:57
przeczytalem, a twoj stary na kablu

Jachu94

2014-09-09, 00:36
To się naucz czytać, bo co najwyżej konserwatorem powierzchni płaskich zostaniesz, a nie doktorem.

Syn_Milionera

2014-09-09, 01:40
Dostarczyliby mi go do Polski jak myślicie?

DanJ93

2014-09-09, 06:47
Syn_Milionera napisał/a:

Dostarczyliby mi go do Polski jak myślicie?


Jeśli masz pieniądze, córkę kogoś znanego lub żonę kogoś znanego, to tak :)

wernetto

2014-09-09, 08:50
Jak ktoś się pyta, jakie jest auto moich marzeń to zawsze odpowiadam Cadillac Escalade. A ten filmik to odpowiedź dlaczego.

Denobulan

2014-09-09, 09:12
Tanicha, widziałem takie w biedronce, jak wczoraj kupowałem sobie cebulę.

4h...........ch

2014-09-09, 10:37
I jeździsz tym z przedłużaczem...

Takie ładne auto, tak zj***ć. Ale cóż jak ktoś ma miliardy i nadal chce imponować innym to coś jest nie tak.

stalowalowa

2014-09-09, 14:37
Prze-moc napisał/a:

:wali:

Nie wiem jak was, ale mnie ta emotka w połączeniu z muzyką rozj***ła :megalol:

GhostRider32

2014-09-09, 15:34
Nie rozumiem po co kupować Escalade, ni to szybkie, ni tym w teren pojechać, ni to wygodne, wielkie, trudno tym jeździć, paliwa zżera tyle, co 10 innych aut :P

max1522

2014-09-09, 15:45
auto autem ale tytuł utworu możecie podać

Insaner

2014-09-09, 15:45
Bezsensowne. Jeśli kogoś stać na taki samochód, to stać go również na przeloty helikopterem w obrębie miasta i odrzutowcem na dalsze dystanse. Jedyny pożytek z tego samochodu ma się podczas stania w korku, a wątpię aby któryś milioner sobie na to pozwalał ;)