18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Były SB-ek i jego sposób na życie

Czesiek181 • 2012-10-14, 16:25
Wojciech Sumliński, dziennikarz śledczy, opowiada o byłym kapitanie sb i jego dochodowej działalności.

Re...........ms

2012-10-14, 17:16
nowością to nie jest, ale takich trzeba do piachu od ręki.

druga myśl....

jak zasłużyli żeby być szantażowanymi niech tak żyją, ale gdybym ja miał hajs i ktoś by mnie szantażował to wynająłbym kilku chamów, żeby podłożyli ogień i spalili mu tą chatę.

airwalk

2012-10-14, 17:52
prostaczek osiedlowy...

Pan_Generał

2012-10-14, 17:59
I ta hołota nadal rządzi Polską! Na pal wszystkich zdrajców i będzie załatwione...

Blazejekk

2012-10-14, 18:07
Ale to nie tylko Polska cały świat tak działa. Polska przy USA to jest po prostu pikuś. To co tam się dzieje w rządzie o czym ludzie nie wiedzą to większość nie jest w stanie sobie tego wyobrazić. Dajmy przykład podziemnych miast czy illuminati. W białym domu pracują pedofile i pedały.

TomusK

2012-10-14, 18:29
zamiast mówić rzeczy oczywiste to podałby imię, nazwisko i adres jegomościa.. chyba, że w tej szafie znajdują się także teczki na pana Wojciecha..

Xavivcf

2012-10-14, 18:37
to na dolnym mokotowie czy na polach mokotowskich?(swoją drogą jest tylko pole mokotowkie, nie pola mokotowskie) Pole jest na górnym mokotowie

Pr...........zy

2012-10-14, 18:50
Polecam Polski film "Kret" - coś na ten temat.

Loaloa

2012-10-14, 19:13
Co za tępy ch*j. Do swojej ckliwej opowiastki zapomniał dodać istotnej informacji - jaka partia wręcz ubóstwiała granie teczkami i gnojenie ludzi za pomocą esbeckich kwitów. Mamy tu kolejną odsłonę pie**olonej prawicuchowej hipokryzji - szantażujący były kapitan SB (już załóżmy, że w ogóle istniał) BE, owładnięta szałem nienawiści prawicowa tłuszcza CACY.

Anonim91

2012-10-14, 20:36
John Travolta?

Keepo

2012-10-14, 22:02
Nie no k***a SB'ków nie będę słuchał może ktoś streścić ?

roqy

2012-10-14, 23:47
Powtarza się...

jetstar

2012-10-15, 02:09
Samobójstwo ? wypadek ? zaginięcie ? co typujecie ??

M.ChObi

2012-10-15, 10:23
Czyli tak rozmawiali z SB-kiem którego imienia nie podali on im powiedział że złamał prawo bo szantażuje ludzi . I nachodzi mnie teraz kilka refleksji :
-czemu nie zgłosili tego na policję / do prokuratury / nie napisali o tym artykułu ?? ( tak wiem wszędzie układy i sami znajomi więc pewnie urzędy by ich spuściły na drzewo )
-czemu nie podał choćby imienia czy nie zdążył go wymyślesć na poczekaniu czy jego " kazanie" miało tylko pokazać nieistniejącą osobę w nieistniejącej sytuacji
- czemu SB-ek powiedział im o tym przecież to strzał w stopę
- i ostatnie co go demaskuje że jest zwykłym bajkopisarzem SB-ek i wino dobre prędzej uwierzę w masoński żądz światowy cyklistów niż takie pierdu pierdu kiedyż z kimś byliśmy u kogoś i on nam coś powiedział .

Jak ja kocham prawico kat za takie brednie zawsze mi humor poprawią