18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Byłoby po nim

Vinyl • 2022-11-20, 18:52
Gdyby nie własna czujność i hałas jaki te bambaryły powodują.


Masturbator18

2022-11-20, 20:37
W 86' gdy miałem 4 latka spotkałem niedźwiedzia na mazurach bydlę miało z w metry jak staną na łapach

Z kilku set metrów go widziałem przy lesie ale sk***iel był ogromny

polakwrocek

2022-11-20, 20:53
Chyba kiedyś Misiak dostał śrutem Bo wie że te 2 czarne dziury to nie przelewki.

maxkulczyk

2022-11-20, 21:11
Masturbator18 napisał/a:

W 86' gdy miałem 4 latka spotkałem niedźwiedzia na mazurach bydlę miało z w metry jak staną na łapach
Z kilku set metrów go widziałem przy lesie ale sk***iel był ogromny



Stary jak miales 4 latka to na gowno dalej mowiles papu a na kanape po drabinie wchodziles i chcesz nam powiedziec ze pamietasz niedzwiedzia ktory stal kilkaset metrow kolo lasu ale na leb 4latka oceniles ze on ma 2 metry a ty jakies 60cm dalej :D

Zmien dilera :D

smc

2022-11-20, 21:20
To ja byłem, poszedłem się wysrać w krzakach i łaził za mną jakiś 4-latek. Wtedy wstałem wk***iony, a on uciekł...



Co za spotkanie po latach :lol:

Krzyrztof

2022-11-20, 21:41
jaja ze stali, ogarnięty ze nie strzelił

SSzulc

2022-11-20, 22:20
Nawet niedźwiedź wie, ze jak widzisz wylot lufy to należy uciekać. A czarny nie.

zlaskipanskiejbozydarr

2022-11-20, 23:17
Krzyrztof napisał/a:

jaja ze stali, ogarnięty ze nie strzelił



Tą gładką to rzeczywiście tylko by sobie kłopotów narobił gdyby strzelił. Dziwne że misio taki płochliwy.

jimiq

2022-11-21, 03:12
Krzyrztof napisał/a:

jaja ze stali, ogarnięty ze nie strzelił



I majty brazowe

kryptonowa_laska

2022-11-21, 08:27
maxkulczyk napisał/a:

Stary jak miales 4 latka to na gowno dalej mowiles papu a na kanape po drabinie wchodziles i chcesz nam powiedziec ze pamietasz niedzwiedzia ktory stal kilkaset metrow kolo lasu ale na leb 4latka oceniles ze on ma 2 metry a ty jakies 60cm dalej
Zmien dilera



To jest jak najbardziej możliwe. Ja pamiętam swoje łóżeczko i swój pokoik, gdy miałem roczek. To bardzo zatarte wspomnienie, ale jest to możliwe. Pamiętam też, że wypchnąłem kota przez okno w wieku 2 lat :D (przeżył i sp***olił) Początki sadyzmu, łezka się kręci w oku ;)

Arathnmor

2022-11-21, 09:16
lysymisio6969 napisał/a:

nie wiedziałem, że piwa rozmnażam..



Jezus na miarę Sadola, tego nam było trzeba.

Ratis

2022-11-21, 16:20
Vinyl napisał/a:

Gdyby nie własna czujność i hałas jaki te bambaryły powodują.


dluzsza wersja


Irokez

2022-11-22, 21:18
maxkulczyk napisał/a:

Stary jak miales 4 latka to na gowno dalej mowiles papu a na kanape po drabinie wchodziles i chcesz nam powiedziec ze pamietasz niedzwiedzia ktory stal kilkaset metrow kolo lasu ale na leb 4latka oceniles ze on ma 2 metry a ty jakies 60cm dalej
Zmien dilera



To co ja pamiętam jak miałem 2-3 latka, to też się dziwią.
Niestety, pamiętam jak na sankach z oparciem wjechałem prosto w dziurę w płocie - fragment bez sztachet ale z poziomymi drewnianymi belkami. Pamiętam jak kilka lat starsza ciocia, przed samym tym zdarzeniem stała na tylnych płozach sanek trzymając się za oparcie i spadła z nich na hopce, dlatego sam zjeżdżałem w dziurę w płocie, ale byłem za mały aby coś zrobić.
Potem pamiętam urywek, kilka metrów drogi, jej zapłakaną twarz jak ciągnęła mnie do domu na tych sankach.
Nic więcej nie pamiętam. Czy bolało też.

Nie potrafię wyjaśnić tego. Jak opowiedziałem o tym mamie też była zdziwiona że pamiętam.
Zdrówko