18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Było sobie czterech leśników

Jesse.Pinkman • 2023-12-24, 10:02
Według źródła cała ekipa zginęła na miejscu po spotkaniu z ciężarówką.

Info:
spoiler

saves

2023-12-24, 11:08
Chyba nie ma nic gorszego niż świadomość że zaraz zginiesz, bo idiota który cię wiezie ma oczy w dupie. W podobny sposób mój ojciec przewiózłby mnie i mojego syna. Ciężarówka stanęła metr od nas. Od tamtej pory nigdy nie wsiadłem z nim do samochodu jako pasażer i nigdy tego nie zrobię. I fakt. Zycie zaczyna przelatywać przed oczami.

turor

2023-12-24, 11:15
saves napisał/a:

Chyba nie ma nic gorszego niż świadomość że zaraz zginiesz, bo idiota który cię wiezie ma oczy w dupie. W podobny sposób mój ojciec przewiózłby mnie i mojego syna. Ciężarówka stanęła metr od nas. Od tamtej pory nigdy nie wsiadłem z nim do samochodu jako pasażer i nigdy tego nie zrobię. I fakt. Zycie zaczyna przelatywać przed oczami.



Do dziś kwituje to z głupim uśmiechem na ustach:

Przecież nic się nie stało :D

SkoPio1

2023-12-24, 11:27
saves napisał/a:

Chyba nie ma nic gorszego niż świadomość że zaraz zginiesz, bo idiota który cię wiezie ma oczy w dupie.



To nie jest takie proste.
Normalnie (i normalni) znają osobę, która ma prowadzić (z dokładnością do taksówek, uberów czy autobusów) i zazwyczaj wiedzą, że to debil.
A mimo to z nim jadą...
Tu było wyraźnie widać proces w czaszce kierującego: najpierw działam, potem nadal nie myślę.
I teraz ciężko będzie np. mnie przekonać, że wszystkie inne rzeczy w życiu robił jak normalny, a tylko tę jak zwykle, czyli jak debil.
Moim zdaniem wszystko tak robił i było to widać wcześniej.
:-)

Tak więc ten gość moim zdaniem nie zabrał ze sobą całkowicie niewinnych...

AndrzejDuuupa

2023-12-24, 14:17
SkoPio1 napisał/a:

To nie jest takie proste.
Normalnie (i normalni) znają osobę, która ma prowadzić (z dokładnością do taksówek, uberów czy autobusów) i zazwyczaj wiedzą, że to debil.
A mimo to z nim jadą...
Tu było wyraźnie widać proces w czaszce kierującego: najpierw działam, potem nadal nie myślę.
I teraz ciężko będzie np. mnie przekonać, że wszystkie inne rzeczy w życiu robił jak normalny, a tylko tę jak zwykle, czyli jak debil.
Moim zdaniem wszystko tak robił i było to widać wcześniej.

Tak więc ten gość moim zdaniem nie zabrał ze sobą całkowicie niewinnych...



Myślisz że ta lekcja go czegoś nauczy?

mazga50

2023-12-24, 21:20
"...w wyniku czego czterech pracowników leśnictwa zginęło, a dwóch odniosło poważne obrażenia...".

Caanonierka

2023-12-25, 03:02
SkoPio1 napisał/a:

To nie jest takie proste.
Normalnie (i normalni) znają osobę, która ma prowadzić (z dokładnością do taksówek, uberów czy autobusów) i zazwyczaj wiedzą, że to debil.
A mimo to z nim jadą...
Tu było wyraźnie widać proces w czaszce kierującego: najpierw działam, potem nadal nie myślę.
I teraz ciężko będzie np. mnie przekonać, że wszystkie inne rzeczy w życiu robił jak normalny, a tylko tę jak zwykle, czyli jak debil.
Moim zdaniem wszystko tak robił i było to widać wcześniej.

Tak więc ten gość moim zdaniem nie zabrał ze sobą całkowicie niewinnych...



Nie wiadomo..Mógł jechać bezwiednie,machinalnie..Może go zagadali..Może znał tę drogę,jako o małym ruchu i ten fakt,istniejący w podświadomości,+ zagadanie-doprowadziły do wypadku..

viking19

2023-12-25, 09:08
mazga50 napisał/a:

"...w wyniku czego czterech pracowników leśnictwa zginęło, a dwóch odniosło poważne obrażenia...".



co ci tu nie pasuje?
przeciez masz na kamerce wyraźnie komunikat "location invalid" czyli "zlokalizowano inwalidę"
(oprócz gps pewnie jakiś czujnik wykrywający kuternogi itp).
trzeba było się języków k***a uczyć, to byś gupot w internecie nie wypisywał.

;)

smc

2023-12-25, 11:17
#Drzewa# lubią to!