18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Byliście, trąbiliście i was nie ma.

~Velture • 2022-10-08, 21:27
Nie ma tu ani początku ani końca. Gość dostał kulkę w łeb od policji za to, że trąbił klaksonem na znak protestu. Po prostu przykre. Nic więcej. Iran.


pankruk

2022-10-09, 07:30
Durchfall napisał/a:

Wy się lepiej cieszcie z tego gdzie mieszkacie bo przynajmniej na razie jest w miarę duża szansa dożycia starości. Na razie...



Cały pic polega na tym, że takie akcje nie odbywają się oddolnie tylko są od początku sterowane celowo przez prowokatorów biorących za to hajs. Przypomnij sobie akcje z czerwonymi piorunami czy inne komitety obrony. W Polsce niewiele trzeba żeby doszło do takich samych scen.

0_rafiks_0

2022-10-09, 08:05
JebacJP2 napisał/a:

Dowod na to, ze każda religie trzeba wyrugowac z życia ludzi.



Wiesz, ze....delikatnie mowiac, masz nasrane we lbie?

Cipczan

2022-10-09, 08:15
Szangti napisał/a:

Zmywarkom sie w glowiach poprzewracalo tam.



Dokładnie, z gołą głową to się przeziębić można.
A tak na poważnie, jesteś zjebem.

Zasysacz

2022-10-09, 10:21
Też bym się wk***ił jak by mi jakiś pajac pod nosem trabił h*j że na znak protestu można to robić inaczej.

Insaner

2022-10-09, 11:16
Szangti napisał/a:

Zmywarkom sie w glowiach poprzewracalo tam.



Czy ja wiem. Nie próbują uciekać do Europy, tylko walczą o jakieś swoje lepsze "jutro" w granicach kraju. Ja tam jestem dla nich pełen podziwu że pomimo poważnych represji potrafią protestować i może coś dla siebie wywalczą. Nie wiem czy wiecie, ale Iran był kompletnie innym krajem w latach 70tych. Nie było tam żadnych burek, nawiedzonych przywódców religijnych i całego tego syfu. Dopiero islamska rewolucja do tego doprowadziła. W zestawieniu z naszym krajem "z gówna i patyków" to akurat one mają większe jaja niż 99% Polaków.

Zapomnieliście już jak nasz "odważny" naród zachowywał się czy to w trakcie tej niby epidemii, która zabijała w księgarniach ale już nie w hipermarketach ; na stokach narciarskich, ale nie w autobusach itd.? Policja i sanepid jawnie łamały prawo, zamykały ludziom lokale, aresztowały właścicieli przybytków hotelarskich i gastronomicznych, wlepiały ogromne mandaty z terminem zapłaty 7 dni przed możliwością odwołania się od nich i swoimi działaniami doprowadziły razem z rządem do zdewastowania gospodarki i do bankructwa wielu przedsiębiorców i co? Ktoś wtedy wychodził na ulice? Zmienił się rząd? Były tylko płacze w internecie i memy.

Teraz mamy to samo - inflacja zapie**ala, a niestety ona nie rośnie liniowo tylko im jest wyższa tym będzie rosła szybciej. Ogromną zasługę w tym mają działania naszych władz i podległych im spółek, a nie żadna wojna. Niekompetencja, nepotyzm, myślenie tylko o zapewnieniu sobie immunitetów na kolejne 5 lat i tylko czekać aż część naszych rodaków będzie żarła zupę z kory z drzew jak w sklepach zabraknie towarów, albo wprowadzą kartki. I tu znowu - czy ktoś pomimo praktycznie zerowego ryzyka protestuje? Nie - ludzie wydają 3/4 pensji na kredyty lub zastanawiają się nad tym czy kupić leki czy jedzenie, płaczą pod nosem, ale nikt na żaden protest przeciwko polityce władz nie przyjdzie - no bo po co. Polacy to w zestawieniu z tymi babkami z Iranu zdegenerowane zera, więc nie wiem z kogo należałoby się tu nabijać :amused:

luxpiotr

2022-10-09, 11:17
W sumie kiedyś Irańczycy pomogli Polakom. Gdyby nie rządził nimi jakiś kozojebca to nic bym do nich nie miał.

IJO

2022-10-09, 15:26
Czemu placze i krzyczy ,,jeszcze raz? -BO NIE WIDZIALA MOMENTU tego strzalu!!!!!!Moj synek paruletni tez tak ma

d-_-bE.Prigozhin61

2022-10-10, 02:53
U nas tak samo powinno być jak trąbili gdy wściekłe k***y od błyskawic wyszły

pytolsky

2022-10-10, 12:20
Ja tam właśnie bardzo lubię Irańczyków, dlatego kibicuję stronie rządowej. Niech strzelają do feminazistek i ich przydupasów. Gdyby one doszły do władzy, to też by z nikim nie dyskutowały. Jak nie ukrócą tego na tym etapie, to sami stworzą sobie Lemparty i inne takie.