18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Był juz tak blisko..

Halman • 2022-06-16, 15:29

ale nie zadpuczył jak znakomita większość sadoli... :-P

Jacek86s

2022-06-17, 06:59
xXx5226 napisał/a:

Piękna dla ciebie ponieważ jesteś pedałem tak samo jak te dwa psy.



Będę dzisiaj u twojej starej, to pogadamy gówniarzu.

Mrocznyzniwiarz

2022-06-17, 10:45
Do tanga trzeba dwojga, a pałą, jak zawsze, dostał tylko facet. Kobiety są bezkarne.

zakmen

2022-06-20, 20:52
Maniecky napisał/a:

A tego co r*chal oblesna loche przy ruchliwej drodze to nie ponioslo go z pala....
Mamy dwoch zwyroli co pewnie sraja tam gdzie jedza... normy spoleczne po cos chyba sa, debile?



A kto powiedział że nie? Czy to daje prawo komukolwiek do tego żeby bić go z zaskoczenia? Do karania są sądy a nie policja.

Maras0803

2022-06-28, 21:27
xXx5226 napisał/a:

Właśnie tacy jak ty powinni być trzymani w zoo. Dla tych "normalnych" za którego się masz spoko jest marsz pedałów czy dwaj faceci trzymający się za rękę na ulicy czy napie**alanie pałą bez żadnych podstaw ludzi pałą przez psiarnie. Ale naj***na para której zachciało się amorów to szczyt patologi, tyle tylko że szczytem patologi są właśnie tobie podobne odpady uzwajaczce się za ludzi.



Jebie cię w dekiel? Gdzie napisałem, że marsz pedałów jest spoko? Akurat dla twojej wiadomości jestem w ch*j nietolerancyjny, ale taki dzban, który wymyśla takie historyjki z p*zdy jak ty i popierający zwierzęta r*chające się na ulicy jest dla mnie na równi z pedałami i smoluchami. Napie**alanie bez przyczyny? Ty k***a jesteś naprawdę aż tak głupi czy nigdy nie dymałeś i ci brudasy zaimponowały? Co innego bzyknąć się w ustronnym miejscu jak najdzie ochota a co innego j***nie się na ulicy przy k***a śmietniku. Wyjdź stulejarzu z piwnicy do ludzi to może się trochę ogarniesz.