18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

był już fingerboard...ale to to już przesada

Re...........ms • 2012-12-16, 16:56
Ten film był zatytułowany Hardcore Finger Scootering.
Powiem tak, wydzieliłbym kontynent/kraj/wyspę dla takich ludzi jak ten z filmiku, żeby sobie żyli w spokoju nie wadząc innym. Dałbym im ich własną ekonomię, własny internet i zablokował możliwość kontaktu w jakikolwiek sposób z resztą świata. (coś jak Korea)
oczywiście wyznaczonego regionu nie można opuszczać




akcja od... akcji brak. Każda obejrzana sekunda sprawia, że coraz bardziej się wk***iasz, więc nie mieć pretensji bo ostrzegłem.

staffior

2012-12-17, 01:10
patrzę na gościa i aż sobie wege rap zanuciłem

Zl...........ny

2012-12-17, 02:53
Rems napisał/a:


ale dlaczego ćpunie? rozumiem, że utożsamiasz swoje kompleksy z zaprezentowanym na filmie osobniku ale dlaczego zaraz do mnie ćpunie.. akurat nie palę, nie piję i ćpam.



"utożsamiasz swoje kompleksy..." ?? Miało być mądrze a wyszło jak zwykle... A propo, skoro nie ćpasz, to możliwe, że masz debilizm wrodzony, bo normalni ludzie takich rzeczy nie wypisują.

Piechur23

2012-12-17, 10:17
[quote="MudPie"]
Nie napisałem, że jest szczupły, napisałem że nie jest gruby. Rozróżnia się niedowagę, wagę prawidłową, nadwagę, otyłość I,II i III stopnia i otyłość kliniczną. Gdy ktoś ma nadwagę nie można powiedzieć o takiej osobie że jest gruba. Jest różnica ważyć np 88 co daje 8kg nadwagi, a 130kg, gdzie waży się 50kg więcej niż powinno, a takie 130 będzie dopiero I stopniem otyłości.

Przestań sypać z rękawa fachowymi formułkami bo i tak każdy tutaj ma to w dupie. Mało tego zaraz coś cie doleci bo się za bardzo wymądrzasz. Typ jest grubasem i nie dyskutuj z tym. Jeżeli twierdzisz że nie jest ani chudy ani gruby to ja twierdze że ty potrzebujesz iść kupić jakieś dobre szkła w oprawkach.

Re...........ms

2012-12-17, 10:31
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



"utożsamiasz swoje kompleksy..." ?? Miało być mądrze a wyszło jak zwykle... A propo, skoro nie ćpasz, to możliwe, że masz debilizm wrodzony, bo normalni ludzie takich rzeczy nie wypisują.




wydaje mi się, że bierzesz wszystko na sadolu zbyt dosłownie.
Sadol ma być portalem gdzie możesz przyjść i powiedzieć co ci się podoba i w sposób jaki ci się podoba, więc nie oczekuj politycznej poprawności lub społecznej etyki... żeby nie urazić uczuć małego grubaska.

Miałem ponury nastrój i napisałem, że wyj***łbym ich wszystkich na inny kontynent i co w tym takiego strasznego? Obleciał cię strach, że na tamtym kontynencie nie będziesz miał dostępu na sadola?
Nie spinaj się tak i zacznij podchodzić do życia bardziej z dystansem ok? ... albo zapal sobie jointa bo pewnie jarasz codziennie, ale dla ciebie to nie jest ćpanie. Lepiej mnie wyzwać od ćpunów i debili bo napisałem ofensywny komentarz na sadolu.

Zl...........ny

2012-12-17, 11:02
Rems napisał/a:


wydaje mi się, że bierzesz wszystko na sadolu zbyt dosłownie.
Sadol ma być portalem gdzie możesz przyjść i powiedzieć co ci się podoba i w sposób jaki ci się podoba...



No to przychodzę, czytam idiotę, komentuję, której części nie rozumiesz?

Rems napisał/a:


Miałem ponury nastrój i napisałem...



:emo: Ojej

NWC

2012-12-17, 13:00
Ale trzeba mieć ograniczone życie żeby nagrywac takie filmiki :D

A co do grubych ludzi to nie wszyscy mają przej***ne zycie, tylko wiekszosc nie umie sobie z tym poradzic...

Re...........ms

2012-12-17, 14:24
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



No to przychodzę, czytam idiotę, komentuję, której części nie rozumiesz?



:emo: Ojej



no i fantastycznie, ale to nie jest emo.pl gdzie możesz się wypłakać bo jesteś ch*jowy i nikt cię nie lubi.