18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Byk pierdolnął baranka w ścianę

Pantilion • 2018-10-12, 11:12
Byk zrobił w ch*ja wszystkich zgromadzonych i koniec przedstawienia :amused:


_Netrunner_

2018-10-12, 21:26
eastwdz napisał/a:

najmądrzejsze zwierze jakie widziałem,odj***ł się za wczasu, ten byk wiedział co go czeka i poprostu popełnił samobojstwo!




Delfiny.







Straży Przybrzeżna poinformowała, że w okolicy japońskiego miasta Hokota, w prefekturze Ibaraki odnaleziono już ponad 130 delfinów, które z niewiadomych przyczyn znalazły się na brzegu, co skazuje je na śmierć.
Obszar, na którym znajdowano te ssaki morskie rozciąga się aż na 10 kilometrów wzdłuż wybrzeża. Świadkowie twierdzą, że delfiny są ​​bardzo osłabione i nie są w stanie wrócić do wody i do normalnego życia w oceanie.
Obecnie nie ma jeszcze żadnych raportów, które mogą pozwolić wyjaśnić, co spowodowało takie nietypowe zachowanie delfinów. Jak zwykle w takich przypadkach bierze się pod uwagę przede wszystkim czynniki chorobowe, ale nie można też wykluczyć, że zwierzęta padły ofiarą nadużywania sonarów, które są stosowane w marynarce wojennej i w rybołówstwie.Według jednej z teorii hałas ten dezorientuje delfiny i prowadzi niekiedy do ich celowej ucieczki z wody, co niestety często kończy się dla nich tragicznie. Bez rzetelnych badań toksykologicznych tkanek padłych zwierząt można jednak tylko spekulować.

mazga50

2018-10-12, 21:48
To chyba zawał. Za lekko uderzył, jeśli w ogóle.

GumowyKurczak

2018-10-12, 22:44
A teraz przed państwem to na co wszyscy czekali, Duppo - magiczny niedźwiadek :)

Handball

2018-10-13, 23:48
Moze skurcz go złapał