18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

bye bye licence

biceps • 2012-10-06, 15:27
2 ścigacze+radiowóz

4x4offroad

2012-10-06, 16:11
@up ojejku....
a ty jakie masz hobby? hejtowanie przed kompem? gratulacje...

vatherland

2012-10-06, 18:43
@Up

A co może mam wychwalać głupotę? A i jakie mam hobby? Na pewno nie takie by ścigać się z glinami na prostej.

glistownik

2012-10-06, 20:01
powiedz że jesteś p*zda i tyle

Clinic

2012-10-06, 20:02
powodzenia dla policjantów haha oni ich nie łapią nawet tylko gonią. Co zrobi policjant w aucie jak go nawet wyprzedził? Nic by nie zrobił i dobrze o tym wie ...

Misza123

2012-10-06, 20:03
@offroad, ale pie**olisz, pajacowanie i stwarzanie zagrozenia na drodze dla siebie i innych to hobby w ch*j. Ale przeciez was pasjonatow nikt nie zrozumie, tak samo jak debili z trybun sciagajacych na swoj klub kar finansowych. ARtysci

glistownik

2012-10-06, 20:06
misza nikt nie powiedział że jesteś pedofilem bo masz misia w avatarze. To nie pie**ol że pasjonata motocykli to debil i chuligan. k***a

Proximate

2012-10-06, 20:20
@vatherland

pie**olisz, kup se moto zobaczymy, nie da się nie przypie**olić na prostej na MOTOCYKLU (-.-) i gratuluje podejścia zgredzie.

R.G.

2012-10-06, 20:30
iju iju iju...
popiszczeć sobie najwyżej mogą

Carol

2012-10-06, 21:41
4x4offroad napisał/a:

@up ojejku....
a ty jakie masz hobby? hejtowanie przed kompem? gratulacje...



Teraz to mentalne gimnazjum nawet obiektywne i słuszne słowa nazywa hejtowniem...

niepoprawnymateo

2012-10-06, 21:58
Proximate napisał/a:

@vatherland

pie**olisz, kup se moto zobaczymy, nie da się nie przypie**olić na prostej na MOTOCYKLU (-.-) i gratuluje podejścia zgredzie.



Jechałem motocyklem na prostej i nie przypie**oliłem. Dostane ciasteczko?

meatball

2012-10-06, 22:53
Nie napisał, że w drzwi.

bosmanZGR

2012-10-06, 22:55
@4x4offroad

wybacz ale moze troche zj***ny po pracy jestem, nigdzie nie jest napisane w jaki sposob wyjezdzal kierowca i w jaka czesc auta trafil motocyklem. ale prawda jest po Twojej stronie gdyz nie bez kozery scigacze są nazywane przecinakami, gdyz przy takiej predkosci scigacz przecina auto na pol...

konczac, zawsze popieram rozwage jesli chodzi o motocykl, uwazajcie nie tylko na skrzyzowaniach ale i na prostej drodze, bo nigdy nie wiadomo co sie moze przydarzyc. wszystko jest dla mądrych ludzi, byl ostatnio filmik wrzucony jak policja nie miala nic przeciwko temu aby chlobak cwiczyl stunt na parkingu, ale robil to madrze i nie szalal jak dziki.

pozdrawiam wszystkich motocyklistow i kierowcow samochodow oraz ciezarowek, uwazajmy na siebie! :)

noe82

2012-10-06, 22:55
wszystko jest dla ludzi, ale pajacowanie przed kolegami , jazda po mieście lub zatłoczonych drogach z nadmierną prędkością to zwykły przejaw pedałów z małym k***a członkiem(przerostem łechtaczki).

"chcesz frajerze ryzykować zdrowie, posmakować adrenaliny, wyjdź na ring" zasmakujesz adrenaliny.

zapraszam na DKL

Dzimboludek

2012-10-06, 23:07
Takich sk***...nów powinno się bezkarnie taranować z myślą o postronnych osobach. Chcesz pajacować - pajacuj w dozwolonym do tego miejscu, nie w miejscach publicznie dostępnych, gdzie twój brak odpowiedzialności grozi innym śmiercią. ŚMIERĆ BEZMÓZGOM k***A I ch*j! ZŁY ELEMENT SIĘ ELIMINUJE!