18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bydło na ulicy

~McSadol • 2021-08-23, 08:11
... tym razem to nie są Indie


alucard321

2021-08-23, 14:57
To nie powinno być na hardzie w dziale zoofilia?

zbynekmaslanka

2021-08-23, 15:36
Dla mnie to podpada pod gwałt. Obejrzcie ten film uwaznie ... ja się zastanawiam czy ta dziewczyna kontaktuje. Za takie coś powinno się kastrować tych murzynów ... oni powinni siędzieć gdzieś w swojej budzie a nie chodzić po mieście między ludzmi

kapelan_szturmowy

2021-08-23, 16:24
kolosasz napisał/a:

Nie znalazłem wpisu żadnej Julki na ten temat. Jedynym komentarzem o tym, kogo i czego brakuje w tym filmiku
jest twój komentarz. Jestem pewny, że projektujesz .A teraz się broń. Szukaj gdzieś wpisu Julki, która napisała: ": phiii, brakuje jeszcze 2 kolesi, karła i osła i bedzie jak na erazmusie..."
Jeśli nie znajdziesz, to projektujesz



Oho, czyjaś dziewczyna ma na imię Julka....

NafazowanyKoleś

2021-08-23, 16:59
zbynekmaslanka napisał/a:

Dla mnie to podpada pod gwałt. Obejrzcie ten film uwaznie ... ja się zastanawiam czy ta dziewczyna kontaktuje. Za takie coś powinno się kastrować tych murzynów ... oni powinni siędzieć gdzieś w swojej budzie a nie chodzić po mieście między ludzmi



Nie kontaktuje powiadasz, ale żeby złapać ku*asa ręką i do mordy włożyć to już kontaktowała :amused:

zbynekmaslanka

2021-08-23, 17:23
NafazowanyKoleś napisał/a:

Nie kontaktuje powiadasz, ale żeby złapać ku*asa ręką i do mordy włożyć to już kontaktowała



Ty naprzykład używasz klawiatury a nie kontaktujesz

djpyza

2021-08-23, 17:35
mekelele napisał/a:

100 % Gentleman .. Po wszystkim zdjął ją z płotu



ty widziałeś kiedyś płot bo mam wątpliwości ?

kamuha

2021-08-23, 19:34
NafazowanyKoleś napisał/a:

Nie kontaktuje powiadasz, ale żeby złapać ku*asa ręką i do mordy włożyć to już kontaktowała



Tak jak napisal zbynekmaslanka. Jest ostro nafukana. Kij wie czy sama cos wzięla czy ją nacpali, ale widac że nie zachowuje się normalnie.

Marcin360360

2021-08-23, 19:36
21 wiek miały być latające samochody a mamy latajace lewicowe prostytutki które myślą ze jak dadzą dupy k@l@r@wemu to swiat bedzie piękniejszy.

Sawo

2021-08-23, 20:53
Nie rozumiem. Jak można upaść tak nisko, by puścić się z nie jednym a dwoma murzynami. Na środku ulicy.
Gorzej niż k***a przy ulicy w lasku

Jebac_pedalarzy

2021-08-23, 21:52
Mam nadzieję że się podzielili hivem

JaTylkonaChwile

2021-08-24, 09:03
kolosasz napisał/a:

Nie znalazłem wpisu żadnej Julki na ten temat. Jedynym komentarzem o tym, kogo i czego brakuje w tym filmiku
jest twój komentarz. Jestem pewny, że .
A teraz się broń. Szukaj gdzieś wpisu Julki, która napisała: ": phiii, brakuje jeszcze 2 kolesi, karła i osła i bedzie jak na erazmusie..."
Jeśli nie znajdziesz, to projektujesz



zamiescilbym screena a nawet nagranie video ale twoja matka wyraznie poprosila bym nie publikowal...

Attero132

2021-08-24, 12:03
I jeszcze pewnie tępa dzida poszła z nimi na chate

Mors_Nigra

2021-08-25, 18:19
San.Escobar napisał/a:

I co? Jak ojciec powie, że wyj***ne ma na takie ścierwo i wydziedziczy albo po prostu przestanie traktować jak swoje dziecko to jest zły?



"I'm torn... Islam sucks, but it's right about women" czy jakoś tak.

anzej_paeu

2021-08-28, 02:01
Vansiki, Fit, Różowa Księżniczka, 99% naszych polek jak w mordę strzelił :) I tak samo przyjmują, wystarczy że zaczniesz, a się odwdzięczą zawsze, dobre duszyczki XD