18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bydgoszcz w 1990 i w 2015

WacekWacek • 2015-04-07, 14:08
Chciałbym przedstawić film porównujący jak zmieniła się Bydgoszcz ;)




CbK

2015-04-07, 14:27
Zdecydowanie poprawiła się rozdzielczość w Bydgoszczy przez te 25 lat :ok:

puszkaibutelka

2015-04-07, 15:32
Teraz mamy Bydgoszcz haj de fynyszyn panie :kawa:

sz...........ik

2015-04-07, 16:23
Stara bieda :)

Tassadar

2015-04-07, 18:51
Samochody wciąż te same jeżdżą... E tam, Bydgoszcz to i tak nie jest miasto nawet w TOP 10 najgorszych polskich miast. Dużo się robi cały czas, jakieś mosty coś, ale jak się zobaczy ile komuna w Polsce generalnie zbudowała to to co się robi teraz to jest śmieszne wręcz. Jeden most postawią i wydarzenie roku. Wtedy co chwilę jakiś stawiali i to od zasrania. O mieszkaniach nie wspomnę.

el...........wy

2015-04-07, 19:23
Dość smutne- 25 lat I nie zmieniło się prawie nic.
Daleko mi do pałowania się np. nad Chinami, ale tam przez 25 lat stworzono I wybudowano więcej niż powstanie w Europie przez następne 1000 lat

abecadło

2015-04-07, 19:23
A w Tyfusowie praktycznie bez zmian przez te 25 lat, dalej szaro i brudno...

cola1111

2015-04-07, 20:29
Wystarczy porównać sobie jak się rozwinęła Bydgoszcz i Gdańsk. Po upadku komuny oba miasta były na identycznym poziomie rozwoju, w Gdańsku ludzie wybierali nowych ludzi i miasto się rozwinęło (np w Gdańsk jest najmniej zakorkowanym miastem w Polsce, oczywiście w swojej kategorii wielkości), a w Bydgoszczy ludzie z kadencji na kadencję ciągle wybierali komunistów, to teraz mają ''super rozwój'', nie wiem jak w innych rejonach Polski, ale Kujawsko-Pomorskie to na prawdę wielka kupa. Za komuny w ten rejon na serio dużo się inwestowało teraz K-P jest jednym z najbiedniejszych województw.

man_of_steel

2015-04-07, 23:56
Samochód kierującego ciągle ten sam.

Czyżby tak jeździł i filmował non stop przez te 25 lat?

el...........wy

2015-04-08, 00:47
cola1111 napisał/a:

Wystarczy porównać sobie jak się rozwinęła Bydgoszcz i Gdańsk. Po upadku komuny oba miasta były na identycznym poziomie rozwoju, w Gdańsku ludzie wybierali nowych ludzi i miasto się rozwinęło (np w Gdańsk jest najmniej zakorkowanym miastem w Polsce, oczywiście w swojej kategorii wielkości), a w Bydgoszczy ludzie z kadencji na kadencję ciągle wybierali komunistów, to teraz mają ''super rozwój'', nie wiem jak w innych rejonach Polski, ale Kujawsko-Pomorskie to na prawdę wielka kupa. Za komuny w ten rejon na serio dużo się inwestowało teraz K-P jest jednym z najbiedniejszych województw.



Ale miej też na uwadze, że nie przypadkiem Pomorze to bastion wyborców tzw. "gdańskich liberałów" i jednym z głównych beneficjentów władzy obecnej partii ;)

A co do komuchów, to w Rzeszowie na stołku siedzi od lat stary komuch Ferenc, a miasto zdecydownie się rozwija- jakby nagrać filmik 25 lat temu, to na nowym co pół minuty widziałbyś nowe budynki czy całe osiedla.
Niby prawie Ukraina, ale w porównaniu do całej Polski to jedno z nielicznych miast, gdzie faktycznie widać, że coś się dzieje.

ro...........24

2015-04-08, 11:35
ch*j mnie to obchodzi

waap

2015-04-08, 18:04
Nie dam piwa bo to Bydgoszcz

meriadoc

2015-04-08, 18:18
abecadło napisał/a:

A w Tyfusowie praktycznie bez zmian przez te 25 lat, dalej szaro i brudno...



A ty co ? Krzyżak ?

Dla najlepszego miasta w tym kraju leci piwko :)