18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Być rasistą (?)

à¸...........¹‡ • 2010-02-03, 21:44
Postanowiłem popisać sobie dzisiaj na Omegle.com, moim celem było znalezienie jakiegokolwiek rodzaju rasisty :emo: . Udało mi się trafić na Brytyjczyka. A oto i frag. rozmowy:

You: hi, are you racist?
Stranger: hey
Stranger: yeah i hate polish people
You: rly?
Stranger: yeah
You: that's great!
Stranger: come over here, taking our jobs
You: true
You: they are so mean
Stranger: so ugly too
Stranger: i wouldnt mind if they brightened up the place
You: maybe, let's kick their asses!
Stranger: yeah kick em out
Stranger: who do you hate?
You: britains
You: taking our jobs and things like that
Stranger: yeah damn brits
Stranger: hate them
You: yeah
Stranger: where you from?
You: hate them too
You: i'm form poland
You: fuck poland
You: i hate it
Stranger: yeah fuck it
You: where are You from?
Stranger: britain
Stranger: fuck britain
You: damn!
You: yeah, fuck it as much as we can
Stranger: fuck it hard
You: i love being racist
You: it's so exciting
Stranger: how can something so wrong, feel so right
You: people are strange
You: so do I
You: well, bye, i have to go out and kick those polish bastards
Stranger: me too
Stranger: we'll do it together

Wraith

2010-02-04, 08:42
konio167 napisał/a:

Ja nie jestem rasistą, nienawidze wszystkich po równo.
I chyba Polaków najbardziej z wszystkich narodów.
Nasza mentalność psa ogrodowego mnie po prostu wk***ia



To ze ty i twoi znajomi maja mentalnosc psa ogrodowego i cie wk***iaja, nie znaczy ze wszyscy tacy sa.
A jak sie nie podoba tutaj to wypie**alaj, nikt na sile nie trzyma.

dworzin

2010-02-04, 11:22
co za gowno... pokazuje tylko Twoj niski poziom inteligencji

Magik2501

2010-02-04, 11:26
Perlo - nie. Nacjonalista to człowiek, który uważa, że w Polsce powinien rządzić Polak itp. Sam jestem nacjonalista, znam wielu polskich narodowców i tu naprawdę nie chodzi o inne narody tylko o swój własny. To co Ty piszesz to szowinizm. Nikt nic nie ma do innych narodów tak po prostu (ale oczywiście osobiście nie lubię Niemców, ale to chyba normalne, zdrowe uczucie ;) ).
Dmowski pisał, że trzeba wielbić naród za to, co jest w nim wielkiego, ale także nie zapominać o jego wadach.

elun - piszesz głupoty aż boli ;) Do książek! Patriotyzm to uczucie. Nacjonalizm to ideologia, która to cała opiera się na uczuciu miłości do narodu i kraju, czyli patriotyzmie.
Szowinizm to skrajny nacjonalizm, czyli miłość do swojego narodu przeradza się w nienawiść do innych. Jak Hitler, on był szowinistą.

el...........un

2010-02-04, 12:16
Magik2501 napisał/a:


elun - piszesz głupoty aż boli ;) Do książek! Patriotyzm to uczucie. Nacjonalizm to ideologia, która to cała opiera się na uczuciu miłości do narodu i kraju, czyli patriotyzmie.
Szowinizm to skrajny nacjonalizm, czyli miłość do swojego narodu przeradza się w nienawiść do innych. Jak Hitler, on był szowinistą.


Naprawdę bawią mnie twoje gierki słowne. 'Ta definicja' porusza serca patriotów. Skrajny nacjonalizm to szowinizm - lepiej w tej kolejności. Uprzedzenie do innej narodowości, wyższość swojej nacji nad innymi.(Dale jesteśmy mesjaszem narodów czy ki ch*j?) Naziści to nacjonaliści, banderowcy to nacjonaliści, za to polscy nacjonaliści to nie szowiniści, tak? Poszukaj sobie jak wygląda 'nacjonalizm' w innych zakątkach świata (Rosję polecam) dopisz sobie własna definicje, nie wyuczoną przez kolegów. Na dobre Ci wyjdzie
Z tymi książkami to co mi proponujesz gazetki onr?

foad69

2010-02-04, 13:38
Magik2501 napisał/a:


Dmowski pisał, że trzeba wielbić naród za to, co jest w nim wielkiego, ale także nie zapominać o jego wadach.



Jako wielki patrYjota pewnie wielbisz marszałka P. Już nawet on mówił "naród dobry tylko ludzie ch*je".

Re...........nt

2010-02-04, 14:29
foad69 napisał/a:



Jako wielki patrYjota pewnie wielbisz marszałka P. Już nawet on mówił "naród dobry tylko ludzie ch*je".



Chyba miało być "Naród wielki, tylko ludzie k***y" ;)

à¸...........¹‡

2010-02-04, 15:25
sveq przykro mi, że nie trafiłem w Twoje poczucie humoru, mea culpa; szkoda tylko, że nie wyczułeś ironii w tym tekście, ale spoko, ja tam jestem tolerancyjny ;)

ps: proszę, skończcie te dywagacje o patriotyźmie, to do niczego nie prowadzi.

ko...........67

2010-02-05, 10:14
Wraith napisał/a:

To ze ty i twoi znajomi maja mentalnosc psa ogrodowego i cie wk***iaja, nie znaczy ze wszyscy tacy sa.
A jak sie nie podoba tutaj to wypie**alaj, nikt na sile nie trzyma.



Weź człowieku się zamknij...
Jesteś aż takim idiotą by nie widzieć takiej mentalności u Polaków ?
W takim razie gratuluje umiejętności oceny ale ją już widać po twojej ripoście.
A co do moich znajomych, uwierz nie wk***iajÄ… mnie.
Wk***iają mnie Polaczki zapatrzone w swój mesjanizm i zamykający uszy na wady tacy jak Ty.

Wraith

2010-02-05, 17:14
konio167 napisał/a:



Weź człowieku się zamknij...
Jesteś aż takim idiotą by nie widzieć takiej mentalności u Polaków ?
W takim razie gratuluje umiejętności oceny ale ją już widać po twojej ripoście.
A co do moich znajomych, uwierz nie wk***iajÄ… mnie.
Wk***iają mnie Polaczki zapatrzone w swój mesjanizm i zamykający uszy na wady tacy jak Ty.



A ty kim jestes, niemcem? zydem?
Mnie wk***iaja Polacy piszacy o swoich "polaczki" i srajacy na swoj kraj.
Jak ci sie nie podoba, to sprobuj cos zmienic a nie pie**olisz.

ko...........67

2010-02-06, 14:21
Wraith napisał/a:

Mnie wk***iaja Polacy piszacy o swoich "polaczki" i srajacy na swoj kraj.



Uwierz robie. Wole coś robić a nie pie**olić jacy to jesteśmy idealni jak Ty.
Jak ktoś powie jakąś wade to Ci ciśnienie skacze od razu..
Kolejny spinacz, weź Ty nabierz dystansu do wszystkiego albo proponuje www.mlodziezwszechpolska.pl tam twój bezkrytyczny stosunek dla narodu znajdzie sympatyków

zilo210

2010-02-10, 17:37
Elun obok słowa hitleryzm bardziej niż nacjonalizm pasuje słowo RASIZM.

el...........un

2010-02-12, 11:11
Gdzie tam, Hitler kochał kraj i naród niemiecki, chciał uczynić go nowym imperium rzymskim, wybijał ludzi swojej rasy. Banderowcy, też nacjonaliści robili czystki etniczne na polakach na Ukrainie (nie mylić z rasistami, bo de facto też jesteśmy biali). Także w gierki słowne się z wami mogę bawić ale... gówno to samo tylko naród inny.

sveq

2010-02-18, 21:50
siemek11 napisał/a:

sveq przykro mi, że nie trafiłem w Twoje poczucie humoru, mea culpa; szkoda tylko, że nie wyczułeś ironii w tym tekście, ale spoko, ja tam jestem tolerancyjny ;)

ps: proszę, skończcie te dywagacje o patriotyźmie, to do niczego nie prowadzi.



Chłopie zajebiste masz te poczucie humoru Buhahaha, ze swojej matki też se stroisz żarty i gadasz że jej nienawidzisz dla 'hecy'?

Jak już kiedyś napisałem (może dziś ;-) ) Bardziej od murzynów nienawidze zasrańców, którzy 'wstydzą' się za 'swój' kraj i pie**olą jak tu jest źle nie dobrze...

Aha, przez przypadek postawiłem ci piwo, mam nadzieje, że ktoś do niego naszczał. :idzwch*j: