18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Być jak Karol Krawczyk...

Halman • 2022-09-18, 10:02

czego latasz po torach!? czego latasz po torach!!??

alucard321

2022-09-18, 10:05
Jednego latającego szczura mniej. Czyjaś głowa i karoseria - ocalona.

S_Z_A_L_O_N_Y

2022-09-18, 11:39
To na 100% nie w Polsce. Za szybko jedzie.

lokal.szczecin

2022-09-18, 12:52
stopwar napisał/a:

***** ***



Czy k***a trzeba wszedzie wpierdzielac ta polityke. Czy wy juz macie tak mozgi wyprane przez te 8 gwiazdek? Wy jacys poj***ni jestescie na tym punkcie?

Majchol

2022-09-18, 13:37
Miałem kiedyś taką sytuację. Jadę sobie z roboty do domu, a tu JEB prosto w szybę pizgnął wróbel. Szyba przetrwała bez problemu (grande punto 2007), ale huk był taki jakby ktoś we mnie granatem rzucił. Od razu mi adrenalina skoczyła.

Halman

2022-09-18, 13:44
Majchol napisał/a:

Miałem kiedyś taką sytuację. Jadę sobie z roboty do domu, a tu JEB prosto w szybę pizgnął wróbel. Szyba przetrwała bez problemu (grande punto 2007), ale huk był taki jakby ktoś we mnie granatem rzucił. Od razu mi adrenalina skoczyła.



też rozj***łem jakieś leśne, małe ptactwo na szybie, zero szkód (prócz uj***nej resztkami szyby) a dźwięk zastanawiająco mocny i głośny... kwestia struktury klejonego szkła?

KFCnigget

2022-09-18, 16:31
lokal.szczecin napisał/a:

Czy k***a trzeba wszedzie wpierdzielac ta polityke. Czy wy juz macie tak mozgi wyprane przez te 8 gwiazdek? Wy jacys poj***ni jestescie na tym punkcie?



a czy oni muszą wszędzie wpie**alać swoją politykę? podatek od k***a wszystkiego! :kawa:

mCreydon

2022-09-18, 17:29
Halman napisał/a:

też rozj***łem jakieś leśne, małe ptactwo na szybie, zero szkód (prócz uj***nej resztkami szyby) a dźwięk zastanawiająco mocny i głośny... kwestia struktury klejonego szkła?



Mi kiedyś na drodze ekspresowej kuropatwa mi się w j***ła w szybę nie stety szyba była do wymiany

Dzisiaj

2022-09-18, 18:53
"Być jak Karol Krawczyk..."

Karol Krawczyk to jezdzil tramwajem ukraincu...

swieca

2022-09-19, 20:29
lokal.szczecin napisał/a:

Czy k***a trzeba wszedzie wpierdzielac ta polityke. Czy wy juz macie tak mozgi wyprane przez te 8 gwiazdek? Wy jacys poj***ni jestescie na tym punkcie?



Matki im się puszczają i frustracja łapie...