18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

''Być bezdomnym...''

KoniecZartow • 2013-10-11, 12:49
Taki tytuł nosi film który chcę wam dzisiaj zaprezentować. Film, który opowiada historię człowieka bezdomnego, alkoholika, Leszka Herliczki.



Czy ten problem dotyczy także waszych miast? Czy odpowiednie organy wykazują chęci pomocy takim ludziom? Zapraszam do dyskusji.

youtube.com

Don Juan

2013-10-12, 02:03
U mnie to samo. Jak ktoś nie chce to mu nie pomożesz i to jest prawda.

Annalevy

2013-10-12, 03:19
Widać, że całkiem inteligentny facet z niego. Szkoda, że się mu tak noga powinęła w życiu.

Da...........us

2013-10-12, 12:35
Chodzi to takie zafajdane, zaplute i nie zdobywajcie się, Sadole, na litość, bo większość jest jaka jest na własne życzenie. Wziąłby chociaż durną miotłę i zaczął zamiatać, może i za grosze, ale byłby to krok w dobrą stronę.

PA...........SM

2013-10-12, 23:00
DarthSatanus napisał/a:

Chodzi to takie zafajdane, zaplute i nie zdobywajcie się, Sadole, na litość, bo większość jest jaka jest na własne życzenie. Wziąłby chociaż durną miotłę i zaczął zamiatać, może i za grosze, ale byłby to krok w dobrą stronę.



Nie zrozumiałeś filmu :( Jakbym cię spotkał to tak bym ci w ryja wyj***ł, że zdechł byś na księżycu !!!

Da...........us

2013-10-13, 16:18
PANxxxBDSM napisał/a:



Nie zrozumiałeś filmu :( Jakbym cię spotkał to tak bym ci w ryja wyj***ł, że zdechł byś na księżycu !!!



Oczywiście, że zrozumiałem, a mój komentarz przedstawia osobistą opinię na temat bezdomnych i tym podobnych meneli. Wiem jak działa nałóg, porównanie do kochanki było adekwatne, ale to nie sprawi, że zacznę temu człowiekowi współczuć. Słaba " silna " wola, to wszystko, muchomorku.

PS. Odbiłbym się od tego Księżyca i tak Ci wypie**olił w mordę, że wylądowałbyś w jądrze Ziemi.