18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

By żyło się lepiej

LICH0 • 2013-04-17, 23:31
By żyło się lepiej... swoim, tym u władzy.


JB007

2013-04-18, 00:04
Tadeusz Rydzyk mówi jak jest Toruń.

miek13

2013-04-18, 00:07
To jest przykre :/

wiru

2013-04-18, 00:40
Cytat:

To jest przykre :/


To jest polska.... Albo płacisz albo zdychasz...

MudPie

2013-04-18, 00:42
Tak mi się skojarzyło.

dabster

2013-04-18, 00:53
Powiem tak, trochę trudno przyznać się, że przyznaje się rację tym z Torunia, ale takie są fakty na dobrą sprawę...

Millduck

2013-04-18, 01:05
Stwierdzenia jak najbardziej prawdziwe, ale widać, że ich boli dupka o multiplex :P

Splifcior

2013-04-18, 01:05
Dobrze prawi, tyle że gdyby teraz rządził PiS to zmiany były by tylko kosmetyczne. Trzeba zmienić ordynacje wyborczą, tyle że na zmieleni.pl licznik stoi na 122 tyś. już pare miesięcy.

maderfakermen

2013-04-18, 01:25
mądre spostrzeżenia. j***ć kler. niech bank watykański powie co trzyma w depozycie.

człowiek_zły

2013-04-18, 01:40
Dla mnie to bez znaczenia, który socjalista przy korycie mnie okrada.

~Velture

2013-04-18, 02:06
>50% bezrobocia do 34 roku życia? Poważnie? Aż tak ch*jowo w tej Polsce jest?
Jakoś bez źródeł nie uwierzę w to bo niedawno słuchałem ,że bezrobocie u ludzi do 26 roku życia to ok 30% więc albo wzrosło strasznie ostatnio albo skala bezrobocia między 26-34 rokiem życia jest ogromna.
Tak czy siak można i milion takich spotów dać a i tak nic się nie zmieni. Nic póki połowa ma w dupie wybory ('a bo i tak nie ma na kogo głosować' albo 'a bo mój głos i tak nic nie zmieni' - ale za to każda k***a co nie głosowała będzie narzekać.) a pozostali głosują jak im telewizor i internet powie bo sami nie myślą a jeśli myślą to myślą ,że sami myślą ale nie myślą oraz myślą ,że są k***a tacy postępowi i nowocześni ,że na kaczora nie zagłosują (sami nie wiedzą dlaczego ale zawsze nr1 powód dla którego na pis nie głosują to 'afery' podsłuchowe i inne inwigilacje - chociaż sami na facebooku dają z własnej woli takie ogromne ilości informacji o sobie ,że nie trzeba ich podsłuchiwać).

Społeczeństwo ciemnoty z 1 strony a z 2giej postępowych lemingów co jak stado baranów głosują na wybrańców telewizora. W tej chwili platforma jest 2gą kadencję u koryta i już nie może zwalać na poprzedników. Sam kaczora nieznosze ale na niego zagłosuje bo było w Polsce lepiej za jego rządów i mam w dupie te podsłuchy i inne gówna co po nimi straszy. Jak po ich kadencji będzie gorzej albo tak samo jak było to wtedy na kogo innego zagłosuje. Na razie kieruje się faktami a fakty są takie ,że żyło się lepiej wszystkim jak oni zbierali pomyje z koryta razem ze znienawidzonym przez lemingi Lepperem oraz Giertychem.

Teraz lemingi z wiosek oraz miasteczek co pojechały do warszafki i innych dużych miast studiować/pracować (czyli tzw. słoiki) mogą mnie jechać jaki to ze mnie burak i nie-europejczyk.

Policeman

2013-04-18, 02:20
RM to nie jest najlepsze medium świata, nie oglądam TV TRWAM i nie słucham RM, ale wiecie co? Uważam, że powinna być w Polsce jakaś przeciwwaga, jeśli miliony ludzi domagało się tego kanału na multipleksie, to powinni go k***a otrzymać, skoro są zmuszani płacić abonament, uważam, że to tylko pokazało, że nie mamy żadnej wolności słowa w Polsce. Jasne, można się śmiać z moherów z RM, ale prawda jest taka, że to wasze babcie i wasi dziadkowie i choćby ze względu na to co przeżyli należy im się coś na stare lata, to tak dużo? k***a jeden kanał, by nie płacić za jaką ch*jową prywatną telewizję cyfrową? Ten j***ny nie-rząd może robić kompletnie wszystko, wystarczy kilka sterowanych przez służby tematów zastępczych i hulaj dusza, piekła nie ma. VAT 23% miał być wprowadzony na rok, by załatać dziurę, a potem [obiecali to sk***ysyny] miał wrócić do 22%, tak samo z VAT'em na książki i materiały budowlane, na artykuły dziecięce, j***ne żydowskie bydlaki niczego nie przepuściły, a w zamian fundują nam...muzeum żydów. Niby w połowie z prywatnej kieszeni, ale ja sobie nie życzę choćby złotówki z mojego podatku na k***a żydów. Nie życzę sobie złotówki z moich podatków na mieszkanko i zabawy kasi tusk i jej ojca j***nego oszusta. Gdzie podatek liniowy, gdzie JOW'y? Gdzie obwodnice miast, gdzie te baseny. Zbudowali kilka ch*jowych [pożal się Boże dwupasmowych autostrad] dróg, za najcięższe pieniądze w historii, moje k***a pieniądze, to nie oni budowali, czym się mogą k***a chwalić, chyba tylko tym ile to pie**olnęli sobie kasy pod stołem za firmy krzaki współmałżonków. I nic się nie zmieni, mamy wyjątkowy talent to bycia posłusznymi. Oglądam sobie sondaże i europa plus idzie w górę, PO idzie w górę. Czy wyście pocipieli?! Jeśli ktokolwiek wytrwał do tego momentu mam prośbę: Nie idźcie na eurowybory, nie głosujcie na nich, nie dawajcie im pensji euro-deputowanych, nie paście tych kurew, przekażcie to dalej i dalej, niech frekwencja wyniesie 5%.

~Velture

2013-04-18, 09:31
Cytat:

Gdzie obwodnice miast


Ta w Warszawie-Raszynie wygląda ,że tylko ze 3 lata jej do końca budowy zostały więc możliwe ,że dożyjemy ;-)

majfon

2013-04-21, 20:55
To że studenci muszą płacić za drugi kierunek studiów to akurat bardzo dobrze! Dlaczego ktoś ma sobie za publiczne pieniądze robić dziesiątki fakultetów?