18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BWM niszczy żywot motocyklisty

fantastico • 2017-04-28, 09:57
Nie wiadomo gdzie lecz wiadomo kiedy, motocyklista przez BMW potrącony odchodzi w niebyt. Wyjechanie przed samochód często nie bywa dobrym pomysłem, bo można zostać trafionym jak lecącym pociskiem. Do trawy było blisko, by wylądować tam jak na puszystej kołdrze, jednakże nie doleciał, bo nie był trafiony zbyt dobrze.


b0r000

2017-04-28, 10:17
Trafiło dwóch debili na siebie
Jeden wjechał jeszcze na czerwonym
A drugi już na czerwonym

dziaad

2017-04-28, 11:43
głupie sebole w bemkach są jednak wszędzie.

spiezmamusia

2017-04-28, 21:44
fantastico ja zawszę naśladowałem ludzi z innych kultur i ostatnio wcinałem nawet bataty z lidla bo byłem z tatą i se kupiłem jednego ale jak go zjadłem to dostałem sraki, ale przechodząc do sedna napisz mi proszę gdzie w Polsce znajdę rezerwat takich ludzi jak ty bo chciał bym do ciebie dołączyć

Jakubbb

2017-04-28, 22:46
przez opisy fantastico.
dwa razy rzadziej wchodzę na sadola.
mam wiecej czasu zeby wyjść na zwenątrz, coś porobić...
dziękuję Ci fantastico

Erni90

2017-04-29, 00:13
raczej motocyklista swój żywot sam zakończył bo nawet nie zmieniło się jeszcze światło a on pojechał

ziomandrzej

2017-04-29, 09:30
Patrze długi opis... No to pewnie coś ciekawego tam będzie i czytam... W drugim zdaniu zorientowałem się że to fantastico...

@fantastico
Ty przebiegła bestio...

KiKiZ

2017-04-29, 13:32
Gdzie jest wina BMW Wy sk***ysyny zaj***ne stereotypowe? Jeśli koleś z BMW wjechałby na skrzyżowanie już na czerwonym, to ci co stoją na skrzyżowaniu MUSZĄ POCZEKAĆ, aż skrzyżowanie opuszczą wszystkie pojazdy(mimo, że ch*j im w dupę, bo wjechały za późno) - więc ten koleś z MOTOCYKLA, to j***na p*zda(notabene wjechał DUŻO ZA WCZEŚNIE na skrzyżowanie), szkoda że rozwalił komuś samochód, ale myślę że dobra cena za jednego pie**olniętego idiotę na motocyklu :)

POW667

2017-04-29, 14:15
Fantastico powinien sporządzać notatki służbowe :)

Xx...........oJ

2017-04-29, 17:08
@Jakubbb Kwejk zaprasza, bo na sadolu Fantastico jest jednym z niewielu którzy wrzucają coś pasującego do tematyki serwisu.

A skoro ci nie pasuje...