18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Buzescu - Rumuński hollywood.

FuckingPsycho • 2013-07-25, 03:09
Witam sadole !

Gadając przy browarku z moim znajomym pochodzącym z Rumunii (spoko koleś tylko co jakiś czas odruchowo człowiek zerka do kieszeni czy portfel na miejscu) dowiedziałem się od niego o pewnej wiosce w Rumunii która skupia najbogatszych ludzi w kraju co powoduje niesamowity przepych widoczny na każdym kroku. Nie za bardzo wierzyłem w to co słyszę więc postanowiłem trochę poszperać w googlach i o to czego się dowiedziałem (a raczej co zobaczyłem).













Hrodgar

2013-07-25, 13:43
Ot taka starówka w polskich miastach.

ru_ziolo

2013-07-25, 14:56
I to wszystko z tego gruzu który zaj***li ?

sunnychris

2013-07-25, 16:27
żaden rumuński hollywood - tylko skupisko "królów" cygańskich....

cykenmyken

2013-07-25, 16:36
obejrzyjcie sobie na Youtube program "Mali złodzieje' a dowiecie się skąd maja tyle forsy na takie duże chaty.

Radysh

2013-07-25, 16:53
Raczej skupisko kiczu. Przecież od tej architektury, dosłownie oczy bolą.
Choć i u nas pełno jest takich miejsc.

Majesty

2013-07-25, 17:50
niby hollywood niby bogata czesc społeczeństwa a ciągle jak tandeta wygląda

Naomi_byd

2013-07-25, 19:52
Ej jaki rumun!! To cygańska dzielnica jest! Poza tym Rumuni nie kradną tylko Cyganie! Czemu ta cholera gim baza musi zawsze mylić te dwa pojęcia!!! To sa dwie rożne narodowości! Nauczyciele sie!!!!

I fajny z ciebie kolega skoro na portfel w czyimś towarzystwie patrzysz czy ci nie zaj***li!!!

mr_9mm

2013-07-25, 21:40
FuckingPsycho napisał/a:


Gadając przy browarku z moim znajomym pochodzącym z Rumunii (spoko koleś tylko co jakiś czas odruchowo człowiek zerka do kieszeni czy portfel na miejscu)


1. Rumun i cygan to nie jest to samo, więc nie wiem skąd skojarzenie takie.
2. Zabawne, identycznie zachowują się obcokrajowcy rozmawiając z Polakami. "Oho, mówi że pochodzi z Polski. Ręka na portfelu, zachować czujność."

FuckingPsycho

2013-07-25, 23:49
mr_9mm napisał/a:


1. Rumun i cygan to nie jest to samo, więc nie wiem skąd skojarzenie takie.
2. Zabawne, identycznie zachowują się obcokrajowcy rozmawiając z Polakami. "Oho, mówi że pochodzi z Polski. Ręka na portfelu, zachować czujność."



Przecież napisałem że Rumun, więc po ch*j się plujesz ?

Re...........ms

2013-07-26, 10:43
gustu to oni za grosz nie mają.