18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Butla na dachu - "rakietu odpalone"

dance4life • 2022-08-09, 00:24
Detali brak, ale jaki koń jest - każdy widzi. Buteleczke przygrzało na słoncu, zawór nie wytrzymal, a w sumie to tory też były złe.


lysymisio6969

2022-08-09, 07:23
pewnie ruski karabl w krzakach stacjonował i trzeba było go storpedować

Hetman_Wielki

2022-08-09, 07:55
na moje oko to tankował wachę, bo na h*j do terenówki gaz ?
no i kolejne argumenty:
- na dystrybutorach wszędzie widać TIR, jeden pistolet, ogólnie są jakieś wysokie tylko dla dużych ?
- po co komu butle na dachu, w terenówce wywrotka z taką wagą gwarantowana
- stacja typowa dla TIR j/w
- w takiej butli gazu miałby na 1000-2000km jak nie więcej, na h*j tyle, nie mówiąc o masie ?
- butla nie może wyj***ć nawet podgrzana, tak łatwo nie ma, widziałeś testy, ewidentnie uszkodzenie jakieś lub za duże ciśnienie
(zresztą jak widać butla cała hahaha)
- stacja bez obsługowa w której jest LPG ?
- przewoził butle z argonem, acetonom czy inne spawalnicze i jebło.... uszkodzona tak, przegrzana od czego?



Matt

2022-08-09, 08:08
To napewno wina Tuska

motorcycleman

2022-08-09, 09:23
Hetman_Wielki napisał/a:

na moje oko to tankował wachę, bo na h*j do terenówki gaz ?



Ty tak zawsze stawiasz błędną tezę i starasz się ją obalić, aby wyjść na inteligentnego?

mkv91

2022-08-09, 09:32
Hetman_Wielki napisał/a:

na moje oko to tankował wachę, bo na h*j do terenówki gaz ?
no i kolejne argumenty:
- na dystrybutorach wszędzie widać TIR, jeden pistolet, ogólnie są jakieś wysokie tylko dla dużych ?
- po co komu butle na dachu, w terenówce wywrotka z taką wagą gwarantowana
- stacja typowa dla TIR j/w
- w takiej butli gazu miałby na 1000-2000km jak nie więcej, na h*j tyle, nie mówiąc o masie ?
- butla nie może wyj***ć nawet podgrzana, tak łatwo nie ma, widziałeś testy, ewidentnie uszkodzenie jakieś lub za duże ciśnienie
(zresztą jak widać butla cała hahaha)
- stacja bez obsługowa w której jest LPG ?
- przewoził butle z argonem, acetonom czy inne spawalnicze i jebło.... uszkodzona tak, przegrzana od czego?



To jest ruska stacja CNG czyli jednak gaz ekspercie, a sama butla też typowa do tego gazu, a miał na dachu bo w erenówce jej nigdzie nie schowasz,

bosch86

2022-08-09, 11:18
Butla z acetonem xD k***a zrobiłeś mi dzień, przy spawaniu zamiast gaz to ciurkiem aceton leci jak z kranu xD