18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

But na japę...

Jesse.Pinkman • 2022-02-13, 20:43
...za kradzież. Tytułowy bucior na sam koniec.

plastic

2022-02-13, 20:52
złodziej level hard. nawet między butami na ryj potrafi znaleźć czas na typową gadkę do szukania frajera z gatunku "przecież nie możesz mi nie uwierzyć!".

kto miał styczność ze złodziejami ten zna ten ton i styl

Lobo24

2022-02-13, 20:57
plastic napisał/a:

złodziej level hard. nawet między butami na ryj potrafi znaleźć czas na typową gadkę do szukania frajera z gatunku "przecież nie możesz mi nie uwierzyć!".
kto miał styczność ze złodziejami ten zna ten ton i styl



To samo menele, żule. \\rzuci puszkę pod nogi. Piję drugie piwo i pie**oli, że to nie on. Nie pije w ogóle. Nie może pić, bo jest na lekach. Wszyscy oni zawsze k***a niewinni i pokrzywdzeni.

romek134

2022-02-13, 21:22
e tam but od razu. Klapek zwykły.

ernim1

2022-02-14, 01:37
Lobo24 napisał/a:

To samo menele, żule. \\rzuci puszkę pod nogi. Piję drugie piwo i pie**oli, że to nie on. Nie pije w ogóle. Nie może pić, bo jest na lekach. Wszyscy oni zawsze k***a niewinni i pokrzywdzeni.



A co ci takiego ten żul zrobił, że taki cięty na niego jesteś? Matke/żonę ci wyr*chał? Czy tylko przypie**alasz sie, że sobie piwo pije?

35i

2022-02-14, 04:24
ernim1 napisał/a:

A co ci takiego ten żul zrobił, że taki cięty na niego jesteś? Matke/żonę ci wyr*chał? Czy tylko przypie**alasz sie, że sobie piwo pije?



Raczej, czego nie zrobił. Nie umył się i jebie. Nie pracuje i żebrze od ludzi, którzy mogą mieć swoje problemy, zaśmieca okolicę. Jedyne co robi, to wk***ia wszystkich dookoła, użalając się nad swoim losem i stanem, do którego sam się doprowadził. Teraz to już się uspokoiło, ale na początku lat dziewięćdziesiątych był straszny wysyp tego dziadostwa po zmianie ustroju. Miękkie faje, które nie potrafiły się odnaleźć, bo państwo przestało dawać a zakład pracy zamknęli. Selekcja naturalna. Znam paru niepijących alkoholików i wiem, że jeżeli się chce, to można rzucić chlanie, ale istotna jest samodyscyplina, bo alkoholikiem jest się do końca życia.

alucard321

2022-02-14, 09:25
Bardzo dobrze. Po ch*j tym paluchem zaczął wymachiwać?

Rozjebie

2022-02-14, 09:57
35i napisał/a:

Raczej, czego nie zrobił. Nie umył się i jebie. Nie pracuje i żebrze od ludzi, którzy mogą mieć swoje problemy, zaśmieca okolicę. Jedyne co robi, to wk***ia wszystkich dookoła, użalając się nad swoim losem i stanem, do którego sam się doprowadził. Teraz to już się uspokoiło, ale na początku lat dziewięćdziesiątych był straszny wysyp tego dziadostwa po zmianie ustroju. Miękkie faje, które nie potrafiły się odnaleźć, bo państwo przestało dawać a zakład pracy zamknęli. Selekcja naturalna. Znam paru niepijących alkoholików i wiem, że jeżeli się chce, to można rzucić chlanie, ale istotna jest samodyscyplina, bo alkoholikiem jest się do końca życia.



A pytasz takiego "dlaczego pije" to odpowie bzdure typu zona zdradziła albo prace stracił... k***a, przecież to normalne problemy, zdarzające sie codziennie milionom ludzi. I normalny człowiek je rozwiązuje, a nie zostaje menelem

Pantilion

2022-02-14, 11:32
Ja tam słyszałem "dupesz kopesz" i to właśnie czynił :D

jozue

2022-02-14, 13:06
ciagle tylko puta puta puta .. niech mu opie**oli fiuta

brylant1412

2022-02-14, 16:17
tu peszko to chodzi o tego aktora

Odilla

2022-02-14, 18:27
Prawie jak "za akuku"