18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Buszek śmierdziuszek

~Sunday • 2019-11-21, 14:04

Szybko namierzył :lol:

jasypan

2019-11-21, 23:21
poligon6, nie puszczaj więcej siostry na woodstok.

garfil

2019-11-22, 00:04
PEdoligon opowiedz cos wiecej o sobie, jebiesz pozerem

Rozpalam juz ognisko

Dudasz666

2019-11-22, 01:29
Chciałem pocisnąć poligon6 za ten komentarz, ale ludzie już to zrobili. Pamiętajcie, że palić, zresztą jak i pić, to trzeba umieć. A jeżeli ktoś mówi, że ludzie obciągają za worek palenia to jest ch*j i w dupie był, gówno widział (chyba, że to z własnego doświadczenia mówisz poligon6 :lol: ). :roll:

Lolekmko11

2019-11-22, 10:02
Destez napisał/a:

Z alkoholem jest gorzej Każdy pie**oli ile to nie wypił gdzie i z kim. I obstawiam że jesteś jednym z nich



Napewno jest jednym z nich. I bankowo szuka zaraz zaczepki po 4 paku z biedry, Wiesniaki tak maja

Mazur1337

2019-11-22, 10:19
poligon6 napisał/a:

Typowe spizgane zielskiem bydle. Ilu takich widziałem, zabetonowani, wpatrzeni w pustke, zawieszeni gdzieś pomiedzy światami, albo smiejący sie z ch*j wie czego.
Jeszcze potem pie**ola jak to jaranie zioła jest nieszkodliwe i jak ich rozwija. Tak ich rozwija że wyprzedaja sprzety z domu, albo laski obciagaja na woodstoku za wora palenia.
I tylko, k***a jeden temat do nawijania: palenie. Aż do znudzenia, co to nie palił, gdzie i z kim. To gówno lasuje mózgi jak wóda.



No bo nie ma to jak się naj***ć wódą, faflunić, zrzygać się a na koniec zesrać w gacie! I jeszcze ten zajebisty kac na drugi dzień!
Masz racje marihuana to zło!

garfil

2019-11-22, 12:48
Koncernowa glizda, robak ludzki

Myslimorda

2019-11-23, 07:32
poligon6 napisał/a:

Typowe spizgane zielskiem bydle. Ilu takich widziałem, zabetonowani, wpatrzeni w pustke, zawieszeni gdzieś pomiedzy światami, albo smiejący sie z ch*j wie czego.
Jeszcze potem pie**ola jak to jaranie zioła jest nieszkodliwe i jak ich rozwija. Tak ich rozwija że wyprzedaja sprzety z domu, albo laski obciagaja na woodstoku za wora palenia.
I tylko, k***a jeden temat do nawijania: palenie. Aż do znudzenia, co to nie palił, gdzie i z kim. To gówno lasuje mózgi jak wóda.



Tak, z całą pewnością sprzedają sprzęty żeby mieć na zielsko. Widocznie nigdy nie miałeś z czymś takim styczności. A laska ciągnie za tyle za ile uważa nic mi do tego może nawet za żelki.