18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Busiarze tacy są

~Sunday • 2020-01-05, 16:46

Manewr niebezpieczny i karalny, ale ten ma już wprawę jak widać.

Tadeusz91

2020-01-05, 22:55
Karmazon napisał/a:

W Polsce jest ruch prawostronny, więc jeździ się prawym pasem a wyprzedza lewym, nie ważne ile masz nitek w tym samym kierunku upośledzony niedouczony lewopasmowy zawalidrogo.



Piwerko leci kolego

camson

2020-01-06, 13:37
Czasami mam ochotę zrobić tak samo...

degenerator83

2020-01-06, 15:55
Fafekbrogek cos tam...Dzieki za madre slowa;)

atomboy

2020-01-06, 20:13
mnie czasem rozwala jak jest autostrada dwa pasy i lewy dopie**ala pod 2paki a prawy 70hm/h

arekk22

2020-01-06, 20:52
Karmazon napisał/a:

W Polsce jest ruch prawostronny, więc jeździ się prawym pasem a wyprzedza lewym, nie ważne ile masz nitek w tym samym kierunku upośledzony niedouczony lewopasmowy zawalidrogo.


jeśli jadę lewym pasem maksymalna dozwolona prędkością wyprzedzając normalnie inne pojazdy a jakąś ameba umyslowa twojego pokroju wjeżdża mi na zderzak i zaczyna migać światłami to z miłą chęcią wciskam hamulec na maksa bo za takie zmuszanie do zjazdu na prawy podczas wyprzedzania to najchętniej rozj***łbym ryja


:shock:

arturek_w

2020-01-09, 14:28
arekk22 napisał/a:

jeśli jadę lewym pasem maksymalna dozwolona prędkością wyprzedzając normalnie inne pojazdy a jakąś ameba umyslowa twojego pokroju wjeżdża mi na zderzak i zaczyna migać światłami to z miłą chęcią wciskam hamulec na maksa bo za takie zmuszanie do zjazdu na prawy podczas wyprzedzania to najchętniej rozj***łbym ryja



Bzdura, nadal jesteś niedouczony. Jeżeli ktoś chce jechać szybciej to musisz mu to umożliwić - poczytaj jeszcze i wróć.