18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pralpunkt

2020-11-20, 00:04
Bus k***a zapie**ala, nagrywający potrafił się zatrzymać
Busiarz typowy 5 redbull i heja

Salieri16000

2020-11-20, 00:34
O k***a, ale rzeźnia. Nawet nie chcę sobie wyobrażać jak bardzo zostały porozrywane ciała tych, którzy nie przeżyli...

Anonimowyja

2020-11-20, 00:46
Kiedy myślisz, że zderzenie z KAMAZem to najgorsze co może Cię spotkać na drodze...

Strielok1

2020-11-20, 00:59
Anonimowyja napisał/a:

Kiedy myślisz, że zderzenie z KAMAZem to najgorsze co może Cię spotkać na drodze...



A z czym niby się zderzył jak nie z kamazem? Szkoda tylko że ten drugi który wyjeżdżał z prawej nie zdążył go przyklepać z drugiej strony... dopiero byłby ciekawy widok

:lol:

paja_go_irl

2020-11-20, 01:47
brak butów i wszystko jasne...

hellbwoi

2020-11-20, 02:01
konkretny rozpie**ol dzieki tym betonowym barierkom i boczym uderzeniu, aż chciałobysię lepszą rozdzielczość.

michal190386

2020-11-20, 05:59
3lata temu jak moja honda civic6 w cenie uzywanego roweru musiala trafic do mechanika 1 raz od czasu gdy w 2006roku przekroczyla granice z rzesza nniemiecka i to bylem zmuszony jechac busem z firmy luz k***a nazwa calkowicie nie adekwatna do sposobu jakim ten trup sie przemieszczal po gminnych drogach ze 4razy bylo blisko i raqz prawie czolowka jakie ograniczenia predkposci znak ostrzegawczy a-15nie to podpucha ze co ze przejazd kolejowy zatrzymac sie upewnic czy pociag nie nadjezdza a po ch*j? k***a nie naprawde tragedia takie busy jacys idioci prowadza tzn wtedy napewno kierowca byl totalny bezmozg a na filkmie niech nie zwiedzie was ze to kacapowo u nas tez pelno kacapow na drogach od kiedy zaczeli byc tu przyjmowani z otwartymi ramionami

Strielok1 napisał/a:

A z czym niby się zderzył jak nie z kamazem? Szkoda tylko że ten drugi który wyjeżdżał z prawej nie zdążył go przyklepać z drugiej strony... dopiero byłby ciekawy widok



i uderzenie z kamazem zmienilo tor jazdy a drugi strzal -obejrzyj jeszcze raz uwaznie

banerr

2020-11-20, 08:37
Wysypali się jak kredki z pudełka.

Strielok1

2020-11-20, 08:40
michal190386 napisał/a:

3lata temu jak moja honda civic6 w cenie uzywanego roweru musiala trafic do mechanika 1 raz od czasu gdy w 2006roku przekroczyla granice z rzesza nniemiecka i to bylem zmuszony jechac busem z firmy luz k***a nazwa calkowicie nie adekwatna do sposobu jakim ten trup sie przemieszczal po gminnych drogach ze 4razy bylo blisko i raqz prawie czolowka jakie ograniczenia predkposci znak ostrzegawczy a-15nie to podpucha ze co ze przejazd kolejowy zatrzymac sie upewnic czy pociag nie nadjezdza a po ch*j? k***a nie naprawde tragedia takie busy jacys idioci prowadza tzn wtedy napewno kierowca byl totalny bezmozg a na filkmie niech nie zwiedzie was ze to kacapowo u nas tez pelno kacapow na drogach od kiedy zaczeli byc tu przyjmowani z otwartymi ramionami
i uderzenie z kamazem zmienilo tor jazdy a drugi strzal -obejrzyj jeszcze raz uwaznie



Mój błąd, myślałem że chodzi o pierwszy strzał.

kaczmarzgr

2020-11-20, 21:20
michal190386 napisał/a:

3lata temu jak moja honda civic6 w cenie uzywanego roweru musiala trafic do mechanika 1 raz od czasu gdy w 2006roku przekroczyla granice z rzesza nniemiecka i to bylem zmuszony jechac busem z firmy luz k***a nazwa calkowicie nie adekwatna do sposobu jakim ten trup sie przemieszczal po gminnych drogach ze 4razy bylo blisko i raqz prawie czolowka jakie ograniczenia predkposci znak ostrzegawczy a-15nie to podpucha ze co ze przejazd kolejowy zatrzymac sie upewnic czy pociag nie nadjezdza a po ch*j? k***a nie naprawde tragedia takie busy jacys idioci prowadza tzn wtedy napewno kierowca byl totalny bezmozg a na filkmie niech nie zwiedzie was ze to kacapowo u nas tez pelno kacapow na drogach od kiedy zaczeli byc tu przyjmowani z otwartymi ramionami
i uderzenie z kamazem zmienilo tor jazdy a drugi strzal -obejrzyj jeszcze raz uwaznie



. . . . . , , , , , 《== Masz w prezencie parę kropek i przecinków. Są za darmo, więc przy kolejnej opowieści używaj ile zechcesz, bo w ch*j ciężko się to czyta ;-)

michal190386

2020-11-20, 23:15
kaczmarzgr napisał/a:

. . . . . , , , , , 《== Masz w prezencie parę kropek i przecinków. Są za darmo, więc przy kolejnej opowieści używaj ile zechcesz, bo w ch*j ciężko się to czyta



mordo bede was nekal interpunkcja na poziomie 1klasy sp

KaiKenzo

2020-11-30, 20:48
Soczyście zak***ił w ten beton...