18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Burnieka rozmawia z ''Koleżkami''

Stiv-O • 2012-10-26, 22:11
Robert rozmawia z chłopakami z "The Dudesons"
od 0:35


Colossus

2012-10-26, 23:35
Burneika to jednak zajebiście pozytywny człowiek, życzę mu jak najlepiej, takich ludzi powinno być więcej w tym smutnym jak p*zda świecie :P

JedzMojLagier

2012-10-26, 23:36
i te piekne polskie wulgaryzmy, poezja dla moich uszu ;)


lukasz798

2012-10-26, 23:36
"nic nie rozumiem co on tam pie**oli, ale wiem, że coś dobrego"

k***a, Koksu rozj***ł system ! :D

imbryg

2012-10-26, 23:47
mam z nim zdjęcie jak był na otwarciu jakiegoś sklepu z suplami. koleś wydaje się ogromny, ale jest stosunkowo niski, i nie taki szeroki jak w TV. jak by nie patrzeć, to mimo wszystko, jest wielki.

Qudi79

2012-10-26, 23:54
głupek ale pocieszny i fajnie się go słucha :)

Holineks

2012-10-27, 00:04
koksu zawsze pozytywnie fajnie że może on promować Polskę za granicą nawet jeżeli nie jest polakiem ;)
oczywiście piwo ;)

K-...........an

2012-10-27, 00:09
nastrzykał się syntholu i pie**oli, że stejki trzeba jeść... pewnie jego wątroba stejka by nie wytrzymała, na śniadanie danio light i sylimarol

imbryg

2012-10-27, 00:13
@kpaxian i tu się k***a mylisz. gdzieś wyczytałem (nie wiem na ile można temu zaufać), że Burneika, i inni kulturyści są badani bardzo często. Mają badaną krew właśnie pod kątem zawartości takich gówien. on, jako szanujący się Koksu, nie może sobie pozwolic na jakąkolwiek wpadke, bo przecież promuje suple swoją twarzą.

doryjan

2012-10-27, 00:23
@azu1 k***a racja a ty co o syntholu pie**olisz to jeb sie spasiona świnio, pewnie dupy ci sie nie chce ruszyć sprzed kompa, sam ćwiczę i wiem ile wysiłku, nawet na suplach kosztuje wyj***nie się tak jak burneika. a teraz proszę o warna :*

imbryg

2012-10-27, 01:05
@up zmęczenie wzieło góre. nie wiem czy mi ciśniesz, czy przyznajesz racje. nie postawiłeś przecinka więc, jeżeli mi ciśniesz to sp***alaj, jeżeli przyznajesz racje, to tak, bardzo ciężko sie jest wyrobić.

@edit widzę że mi postawiłeś piwo, więc uznam, że przyznajesz mi racje

Mr Dan

2012-10-27, 03:16
Dałbym 2 piwa za Dudesons i za Roberta, ale niestety nie można. Naciesz się 1.

Sz...........jk

2012-10-27, 09:26
Haha, nie rób sobie @azu1 jaj, nikt z kulturystów nie jest czysty, a Burneika sprzedaje na swojej stronie prohormony. Zresztą sam się wypowiadał w radiokoksu, że nie ma naturalnych kulturystów. Są tylko tacy co brali, odblokowali, kilka lat poczekali i dopiero zaczeli brać udział w konkursach, ale prohormony biorą na legalu (nie są legalne, ale ciągle powstają ich nowe formy, których wrzucenie na liste antydopingową troche trwa, bez problemu można je kupić). Jak ktoś się nie zna to proszę się nie wypowiadać, bo zdobycie takiej masy mięcha nie jest możliwe w naturalny sposób...

Oczywiście syntholu nie wstrzykiwał bo to jedynie zalega w mięśniach i nie powoduje ich wzrostu, a jedynie napuchnięcie. Synthol jest dla cip, to nie steryd. W kulturystyce sterydy to najnormalniejsza rzecz na świecie. Zupki pewnie już nie wstrzykuje bo nie musi, mocnych tablet też pewnie nie bierze, ale poziom hormonów przez hardcorowe odżywki podnosi.

>>Pierwszy z brzegu link o prohormonach<<

mr_9mm

2012-10-27, 10:09
Za koksa zawsze piwo! :-D
Ale za przekręcenie nazwiska powinien Robert wpie**olić

babycow

2012-10-27, 12:00
kto to ci dudesons?

4x4offroad

2012-10-27, 13:06
miroslawB.A napisał/a:

@up sprawdź sobie na necie, nie spamuj. Chyba że Twoje komentarze miały być ironią na wyższym poziomie :)


k***a stary,nawet nie pamiętam że cokolwiek pisałem,piątek wieczór był :roll: